The Boys sezon 4

Gwiazda serialu Z Archiwum X w nowym Strażniku Teksasu

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Mitch Pileggi, który największą sławę zyskał, dzięki roli Waltera Skinnera w serialu Z Archiwum X pojawi się w nowej wersji Strażnika Teksasu.

Stacja The CW w ostatnich latach wielbi się przede wszystkim w adaptacjach komiksów i reanimowaniu pomysłów z zakończonych już seriali. Tak się stało z Dynastią czy 90210, a teraz przyszedł czas na starego, brodatego i jakże poczciwego Strażnika Teksasu, w którego przez lata wcielał się aktor-żart, człowiek nie do podrobienia, ikona kina akcji, czyli najwspanialszy Chuck Norris.

- Reklama -
Ad image

Nowy Strażnik Teksasu będzie nazywał się po prostu Walker, a Mitch Pileggi według Deadline dostał w serialu dużą rolę. W głównego bohatera wcieli się gwiazda jednego z największych hitów The CW – Jared Padalecki z Nie z tego świata. W serialu pojawi się również Lindsey Morgan oraz Keegan Allen w roli brata głównego bohatera.

Oryginalny Strażnik Teksasu doczekał się dziewięciu sezonów oraz filmu telewizyjnego. Widowisko było jednym z większych hitów stacji CBS w latach 90. Nowa wersja ma nieco zaskoczyć widzów, bo w konserwatywnym klimacie rozkminiane mają być jakże aktualne sprawy, na które przed laty nie było miejsca. Jednym z ciekawszych ma być brat gej. Takie rzeczy teraz się dzieją w Teksasie, panie i panowie!

Premiera serialu odbędzie się jeszcze w 2020 roku. Aczkolwiek dokładna data startu Walkera nie jest wciąż znana.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz