in

SUPER!SUPER!

Gwiazda serialu Z Archiwum X w nowym Strażniku Teksasu

walker strażnik teksasu 2020

Mitch Pileggi, który największą sławę zyskał, dzięki roli Waltera Skinnera w serialu Z Archiwum X pojawi się w nowej wersji Strażnika Teksasu.

Stacja The CW w ostatnich latach wielbi się przede wszystkim w adaptacjach komiksów i reanimowaniu pomysłów z zakończonych już seriali. Tak się stało z Dynastią czy 90210, a teraz przyszedł czas na starego, brodatego i jakże poczciwego Strażnika Teksasu, w którego przez lata wcielał się aktor-żart, człowiek nie do podrobienia, ikona kina akcji, czyli najwspanialszy Chuck Norris.

Nowy Strażnik Teksasu będzie nazywał się po prostu Walker, a Mitch Pileggi według Deadline dostał w serialu dużą rolę. W głównego bohatera wcieli się gwiazda jednego z największych hitów The CW – Jared Padalecki z Nie z tego świata. W serialu pojawi się również Lindsey Morgan oraz Keegan Allen w roli brata głównego bohatera.

Oryginalny Strażnik Teksasu doczekał się dziewięciu sezonów oraz filmu telewizyjnego. Widowisko było jednym z większych hitów stacji CBS w latach 90. Nowa wersja ma nieco zaskoczyć widzów, bo w konserwatywnym klimacie rozkminiane mają być jakże aktualne sprawy, na które przed laty nie było miejsca. Jednym z ciekawszych ma być brat gej. Takie rzeczy teraz się dzieją w Teksasie, panie i panowie!

Premiera serialu odbędzie się jeszcze w 2020 roku. Aczkolwiek dokładna data startu Walkera nie jest wciąż znana.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Amazon Prime Video Netflix Wielka Brytania

Amazon Prime Video rozwija się szybciej niż Netflix w Wielkiej Brytanii

Esther

Prequel horroru Sierota zgłębi przeszłość Esther