walker strażnik teksasu 2020
in

SUPER!SUPER!

Gwiazda serialu Z Archiwum X w nowym Strażniku Teksasu

Mitch Pileggi, który największą sławę zyskał, dzięki roli Waltera Skinnera w serialu Z Archiwum X pojawi się w nowej wersji Strażnika Teksasu.

Stacja The CW w ostatnich latach wielbi się przede wszystkim w adaptacjach komiksów i reanimowaniu pomysłów z zakończonych już seriali. Tak się stało z Dynastią czy 90210, a teraz przyszedł czas na starego, brodatego i jakże poczciwego Strażnika Teksasu, w którego przez lata wcielał się aktor-żart, człowiek nie do podrobienia, ikona kina akcji, czyli najwspanialszy Chuck Norris.

Nowy Strażnik Teksasu będzie nazywał się po prostu Walker, a Mitch Pileggi według Deadline dostał w serialu dużą rolę. W głównego bohatera wcieli się gwiazda jednego z największych hitów The CW – Jared Padalecki z Nie z tego świata. W serialu pojawi się również Lindsey Morgan oraz Keegan Allen w roli brata głównego bohatera.

Oryginalny Strażnik Teksasu doczekał się dziewięciu sezonów oraz filmu telewizyjnego. Widowisko było jednym z większych hitów stacji CBS w latach 90. Nowa wersja ma nieco zaskoczyć widzów, bo w konserwatywnym klimacie rozkminiane mają być jakże aktualne sprawy, na które przed laty nie było miejsca. Jednym z ciekawszych ma być brat gej. Takie rzeczy teraz się dzieją w Teksasie, panie i panowie!

Premiera serialu odbędzie się jeszcze w 2020 roku. Aczkolwiek dokładna data startu Walkera nie jest wciąż znana.

Znajdź nas na Facebooku

Amazon Prime Video Netflix Wielka Brytania

Amazon Prime Video rozwija się szybciej niż Netflix w Wielkiej Brytanii

Esther

Prequel horroru Sierota zgłębi przeszłość Esther