Walkiria serial disney plus marvel tessa thompson
Marvel chciałby zrobić serial o Walkirii na Disney Plus (źródło: Marvel; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Marvel chciałby zrobić serial o Walkirii na Disney Plus

Walkiria jest kolejnym projektem Marvela branym pod uwagę jako serial dla Disney Plus. Tessa Thompson miałaby wrócić jako superbohaterka.

Tessa Thompson pierwszy raz wcieliła się w Walkirię w filmie Thor: Ragnarok, gdzie zagrała mocno zapijaczoną i zdezelowaną wersję komiksowej superbohaterki. Ta na kartach komiksów pojawiła się w 1970 roku na łamach The Avengers #83. W przeciwieństwie do filmowej wersji komiksowa Walkiria to biała blondynka. Pomimo zmiany rasy ciężko doszukać się sensownych negatywnych krytyk Tessy Thompson w tej roli.

Według źródła serwisu We Got This Covered, studio Marvela chce stworzyć serial o Walkirii. Na tę chwilę firma prowadzona przez Kevina Feige bada grunt, ale projekt nie jest jeszcze aktywnie rozwijany. Ewentualne widowisko miałoby trafić na platformę Disney Plus. Tessa Thompson miałaby powtórzyć swoją rolę.

Tessa Thompson filmowa Walkiria w filmie Thor: Ragnarok
Tessa Thompson jako Walkiria (Marvel)

Dziś ciężko powiedzieć jak potoczą się rzeczy, ale jednego możemy być pewni. Walkiria pojawi się za kilka dni w filmie Avengers: Koniec gry, który zadebiutuje na ekranach naszych kin już 24 kwietnia. Platforma Disney Plus wystartuje 12 listopada bieżącego roku. Seriale Marvela będą istotną częścią portfolio serwisu. Studio pracuje nad serialami The Falcon and the Winter Soldier, Loki oraz WandaVision. Niedawno pojawiły się donosy, że do tego grona dołączy widowisko o przygodach Hawkeye’a. Ponadto na platformie wystartuje animowana antologia What If?.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Avengers: Koniec gry Marvel scenarzyści Stephen McFeely Christopher Markus.

Scenarzyści Avengers: Koniec gry żegnają się z Marvel Studios

Jak nas widzą serial netflix the central park five zwiastun

Jak nas widzą, czyli serialowa wersja The Central Park Five od Netflixa