The Boys sezon 4

Wataha – oficjalnie zapowiedziano trzeci sezon serialu HBO

Dariusz Filipek
2 min czytania
Wataha (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=nZiRKecZ21s

- Reklama -
Ad image

Serial Wataha rozkochała widzów i trafiła do bardzo szerokiego grona odbiorców. Nie tylko do osób oczekujących produkcji wysokiej jakości – oczywiście prezentowanej przez to widowisko. To była również uczta dla niedzielnych widzów, nastawionych na interesującą opowieść kryminalną z surowymi Bieszczadami w tle.

Kilkadziesiąt minut temu dostałem radosną wiadomość, potwierdzającą dotychczasowe plotki, że powstanie kontynuacja Watahy.

Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy w tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon „Watahy”. Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy – mówi Bogumił Lipski, producent Watahy z ramienia HBO.

Przypomnę, że pierwszy sezon Watahy pojawił się na antenie HBO i w usłudze HBO GO w 2014, a drugi w 2017 roku. Każdy z sezonów miał po sześć odcinków.

Cieszymy się, że możemy powrócić do wyjątkowej scenerii Bieszczad, by zrealizować kolejny sezon jednego z naszych najbardziej popularnych seriali. Jak udowodniły poprzednie sezony „Watahy” oraz  nasz najnowszy polski serial „Ślepnąc od świateł” jest zapotrzebowanie na polskie produkcje nie tylko na lokalnym rynku, ale również w Europie Środkowej i poza nią – powiedział Johnathan Young, VP Original Programming and Production, HBO Central Europe.

W trzecim sezonie pojawi się Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Głównym scenarzystą został Piotr Szymanek, a wspomoże go Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek.

Produkcja trzeciego sezonu Watahy rozpocznie się w lutym 2019 roku.

Najpewniej premiery powinniśmy się spodziewać jesienią. Jednak jest to wyłącznie moje przypuszczenie. Kto serialu jeszcze nie widział, powinien go sprawdzić, gdyż 60 tysięcy użytkowników Filmwebu, którzy zbiorczo wystawili widowisku 8/10, nie może się mylić.

Serial Wataha w serwisie HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
3 komentarze