wataha sezon 3 zwiastun hbo go data premiery
Wataha wraca na HBO! (HBO Polska)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Wataha wraca z trzecim sezonem w październiku. Mamy zwiastun polskiego serialu HBO

Zapowiada nam się wyjątkowo kryminalna końcówka 2019 roku, kiedy na myśl przywodzę polskie seriale. W listopadzie na Playerze wyląduje Chyłka – Kasacja, a przed nami również premiera Żmijowiska na Canal+. Ponadto z trzecim sezonem wraca Wataha od HBO.

Trzeci sezon Watahy rozpocznie się od zatrzymania przez Straż Graniczną dwóch migrantów próbujących przedostać się nielegalnie z Polski do Ukrainy. Rebrow idąc ich tropem, wpada na miejsce zbrodni, o której chwilę później będzie mówiła cała Polska. Pomimo niechęci z Warszawy w Bieszczady wraca Dobosz, która ma pomóc w śledztwie. A to nie będzie proste dochodzenie. Rebrow nie jest mile widziany w pracy po powrocie do Staży Granicznej, a na głowie będzie miał szefową ukraińskich przemytników.

Widzowie HBO i serwisu HBO GO będą mogli obejrzeć nową odsłonę Watahy już 30 października. Sezon wyreżyserowały Olga Chajdas oraz Kasia Adamik. Za scenariusz odpowiedzialni są Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek. W obsadzie znaleźli się Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff, Piotr Żurawski, Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Serial Wataha w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wiedźmin data premiery netflix serial grudzień

Wiedźmin – data premiery serialu Netflixa wypłynęła z Holandii

w głębi lasu polski serial netflix harlan coben

W głębi lasu, czyli polski serial kryminalny Netflixa od Harlana Cobena