The Boys sezon 4

Wataha wraca z trzecim sezonem w październiku. Mamy zwiastun polskiego serialu HBO

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=-tWZDuEHAaw

- Reklama -
Ad image

Zapowiada nam się wyjątkowo kryminalna końcówka 2019 roku, kiedy na myśl przywodzę polskie seriale. W listopadzie na Playerze wyląduje Chyłka – Kasacja, a przed nami również premiera Żmijowiska na Canal+. Ponadto z trzecim sezonem wraca Wataha od HBO.

Trzeci sezon Watahy rozpocznie się od zatrzymania przez Straż Graniczną dwóch migrantów próbujących przedostać się nielegalnie z Polski do Ukrainy. Rebrow idąc ich tropem, wpada na miejsce zbrodni, o której chwilę później będzie mówiła cała Polska. Pomimo niechęci z Warszawy w Bieszczady wraca Dobosz, która ma pomóc w śledztwie. A to nie będzie proste dochodzenie. Rebrow nie jest mile widziany w pracy po powrocie do Staży Granicznej, a na głowie będzie miał szefową ukraińskich przemytników.

Widzowie HBO i serwisu HBO GO będą mogli obejrzeć nową odsłonę Watahy już 30 października. Sezon wyreżyserowały Olga Chajdas oraz Kasia Adamik. Za scenariusz odpowiedzialni są Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek. W obsadzie znaleźli się Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff, Piotr Żurawski, Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Serial Wataha w serwisie HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz