The Boys sezon 4

Watchmen – HBO pokazało swojego czarnego konia na tegoroczną jesień

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Kiedy jeden król umiera (Gra o tron), kolejny już szykuje się do walki o serca widzów – serial Watchmen od HBO.

Watchmen, czyli audiowizualna projekcja umysłu Damona Lindelofa (Zagubieni, Pozostawieni) poparta jednym z najznakomitszych komiksów superbohaterskich w dziejach, coraz mocniej się materializuje. Widowisko kontynuujące wątki znane z historii, której życie nadał Alan Moore, właśnie dostało enigmatyczny, mroczny i po prostu świetny zwiastun!

- Reklama -
Ad image

Widać na zapowiedzi doskonale, że wokół Rorschacha zrodził się swoisty kult. Zapewne niezbyt przyjemny w obejściu. Po drugiej stronie barykady mamy bohatera granego przez Dona Johnsona, który ma pod sobą własną zamaskowaną brygadę stróżów prawa. Ozymandyas (w tej roli Jeremy Irons) ciągle nieźle się trzyma. Zwiastowany koniec świata być może rozpocznie się przy jego nieskromnym udziale. W końcu zawsze lubił od czasu do czasu coś namieszać. Zwyczajowo w skali spektakularnej i potwornej. W krótkich ujęciach widać również innych zamaskowanych bohaterów, więc zapowiada się na sporo dramatycznej walki dobra ze złem. A w przypadku tego serialu najpewniej ani dobro, ani zło nie będzie takie oczywiste, jakie mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Dziesięcioodcinkowy serial napakowany gwiazdami zadebiutuje na HBO i HBO GO tegorocznej jesieni. I jakby to powiedział Krzysztof Marzec: tik-tak – odliczamy.

Watchmen w HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze