Weathering With You anime oscar film
Weathering With You (CoMix Wave Films)
in

SUPER!SUPER!

Anime Weathering With You chce powalczyć o Oscara

Weathering With You, czyli anime opowiadające o licealiście, który uciekł do Tokio, gdzie zaprzyjaźnił się z dziewczyną, która potrafi manipulować pogodą, może zawalczyć o Oscara.

Weathering With You to adaptacja mangi autorstwa Kubota Watari. Film zarobił w kinach przynajmniej 92,1 miliony dolarów. Spotkał się również z pozytywnym odbiorem krytyków oraz widzów. Niestety anime nie znalazło w Polsce oficjalnego dystrybutora kinowego.

Wystawienie kandydata nie oznacza, że film znajdzie się pośród nominacji. Nominacje poznamy 13 stycznia 2020 roku, a 92. gala rozdania Oscarów odbędzie się 9 lutego 2020 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Nowi mutanci

Nowi mutanci dobrze przyjęci na najnowszym pokazie testowym

Monopoly Socialism

Gra planszowa Monopoly Socialism wzbudza kontrowersje