wentworth miller skazany na śmierć
Wentworth Miller nie zagra już w "Skazanym na śmierć" ani nie przyjmie innych hetero-ról
in ,

SZOKSZOK SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! LOLLOL

Wentworth Miller nie chce być “Skazany na śmierć” i hetero-role

Nigdy nie mów nigdy – powiedziałby z zawadiackim spokojem Bond, James Bond. Jednak Miller, Wentworth Miller jest tak zdeterminowany swoją orientacją seksualną, że postanowił pożegnać się całkowicie z rolami heteroseksualnymi.

Wentworth Miller po latach wcielania się w heteroseksualnych bohaterów, ogłosił, że to koniec i nie ma zamiaru więcej ich grać. Aktor znany z roli Michaela Scofielda w serialu “Skazany na śmierć” stwierdził, iż nie zagra już nigdy tego bohatera. Jakkolwiek stacja Fox i tak przyznała dwa lata temu, że nie ma planów na wyprodukowanie kolejnego sezonu heistowego serialu.

“Po prostu nie chcę grać heteroseksualnych postaci. Ich historie już opowiedziano. (…) To koniec z Michaelem (…) Przepraszam. Jeśli jesteś gorący i urażony, ponieważ zakochałeś się w fikcyjnym bohaterze, granym przez prawdziwego geja…” – napisał aktor.

Wentworth Miller podzielił się tą wiadomością w ramach dłuższego wpisu na Instagramie, który dotyczy różnych homofobicznych i napastliwych komentarzy, z którymi się spotkał w sieci.

Dodał również, że nie uważa, iż homoseksualni aktorzy powinni grać wyłącznie homoseksualnych bohaterów, ale osobiście na tym etapie kariery on nie ma ochoty więcej wcielać się w heteroseksualne postacie. Takie podejście wydaje mu się interesujące, inspirujące oraz właściwe. Ponadto chciałby widzieć na ekranie więcej gejów grających gejów.

⚡ PRZECZYTAJ: Netflix skasował serial z powodu homofobicznej cenzury

W 2013 roku Wentworth Miller odmówił udziału w festiwalu filmowym w Rosji, gdyż władze i część społeczeństwa tego państwa są wrogo nastawione do osób LGBT. Od tego czasu aktor coraz częściej mówił o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym i myślach samobójczych. Ponadto przyznał, że wiele wycierpiał ukrywając swoją orientację seksualną i przez ludzi, którzy źle o nim mówili w internecie, gdy nie był w najlepszej formie fizycznej z powodu depresji.

Co myślicie o oświadczeniu aktora – ma rację czy raczej bredzi? Dajcie znać w komentarzach.

Oglądaj serial “Skazany na śmierć” w serwisie Netflix ▶

Oglądaj serial “Skazany na śmierć” w serwisie Amazon Prime Video ▶

Źródło: TMS

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

hbo go dokumenty kryminalne filmy

HBO pokaże pięć nowych kryminalnych filmów dokumentalnych

American Horror Story sezon 10

Ryan Murphy ostrzy zęby na dziesiąty sezon “American Horror Story”