westworld sezon 3 zwiastun hbo go
1:41
Westworld (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)
in

Westworld – HBO pokazało zwiastun trzeciego sezonu

https://www.youtube.com/watch?v=deSUQ7mZfWk

HBO wykorzystało finał Gry o tron, aby przypomnieć widzom o Westworld – trzecim sezonie głośnego serialu stacji, na który powinniśmy się powoli przygotowywać.

W trzeciej odsłonie Westworld czeka na nas mniej westernowych klimatów i dalekowschodnich naleciałości, a zamiast tego dostaniemy znanego z Breaking Bad Aarona Paula poruszającego się w futurystycznej otoczce. Serial wróci dopiero w 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest znana. Pierwsze dwa są dostępne w HBO GO.

Zwiastun prezentuje się naprawdę przyzwoicie, a za skorzystanie z Brain Damage Pink Floyd ludziom od marketingu należą się małe brawa. Miejmy nadzieję, że interesująca zapowiedź to dopiero początek. HBO planuje serial na przynajmniej pięć sezonów.

Westworld wywodzi się od filmowych klasyków z lat 70., czyli Świata Dzikiego Zachodu oraz Świata przyszłości. Twórcy serialowej wersji sięgnęli wyłącznie po koncepcję, tworząc unikalną produkcję, która wywołała sporo kontrowersji, jak i zachwytów wśród widzów. Widowisko zdobyło uznanie krytyków, którzy na Rotten Tomatoes przyznali pierwszemu sezonowi uśrednione 8,16/10, a drugiemu 7,96/10. Na IMDB serial ma ocenę 8,8/10, a na Filmwebie 8/10.

Serial Westworld w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

box office weekend usa 20/2019 john wick 3 avengers: koniec gry avatar pokemon: detektyw pikachu

Box Office: John Wick 3 hitem, a Avengers: Koniec gry bliżej Avatara [USA, weekend 20/2019]

brightburn syn ciemności zwiastun gilm horror

Brightburn: Syn ciemności – finalny zwiastun przerażającego filmu superbohaterskiego