What Haunts Us starz dokument pedofile
What Haunts Us to kolejny dokument, którego nie zobaczymy w Polsce, ale warto się z nim zaznajomić tak czy inaczej (Starz)
in

Zboczeńcy w szkole. Szokujący dokument Straz What Haunts Us

Stacja Starz słynie z mocnych seriali, ale coraz częściej można obejrzeć dzięki niej dobre filmy dokumentalne. Na taki zapowiada się What Haunts Us.

What Haunts Us opowiada o niesamowicie smutnej sprawie. W 1979 roku 49 chłopców ukończyło szkołę Porter-Gaud w Charleston, w Stanach Zjednoczonych. W ciągu ostatnich 35 lat sześciu z nich popełniło samobójstwo. Gdy Paige Goldberg Tolmach dostała wiadomość, iż kolejny uczeń z jej ukochanego liceum zabił się, postanowiła zanurzyć się w przeszłości, aby odkryć zaskakującą prawdę i ostatecznie uwolnić duchy, które nawiedzają jej rodzinne miasto do dziś.

Dokument What Haunts Us miał premierę kilka dni temu. Obecnie nic nie wiadomo o dystrybutorze na Polskę. Jednak warto tematem się zainteresować, gdyż na Rotten Tomatoes film ma 100% pozytywnych recenzji. Sześć wystawionych ocen dało średnią 7,5/10.

Nie wiem jak Wy, ale ja na dniach mam zamiar zapoznać się z tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się, trwającym 72 minuty filmem dokumentalnym o nauczycielach, którzy wykorzystywali seksualnie swoich uczniów. Mówi się o przynajmniej 39 ofiarach tych zboczeńców.

Źródło: YouTube – Starz

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

młody sheldon hbo go

Młody Sheldon na HBO GO

deadpool 2 recenzja
7/10

Deadpool 2 – recenzja filmu na podstawie komiksów Marvela