What Haunts Us starz dokument pedofile
What Haunts Us to kolejny dokument, którego nie zobaczymy w Polsce, ale warto się z nim zaznajomić tak czy inaczej (Starz)
in

Zboczeńcy w szkole. Szokujący dokument Straz What Haunts Us

Stacja Starz słynie z mocnych seriali, ale coraz częściej można obejrzeć dzięki niej dobre filmy dokumentalne. Na taki zapowiada się What Haunts Us.

What Haunts Us opowiada o niesamowicie smutnej sprawie. W 1979 roku 49 chłopców ukończyło szkołę Porter-Gaud w Charleston, w Stanach Zjednoczonych. W ciągu ostatnich 35 lat sześciu z nich popełniło samobójstwo. Gdy Paige Goldberg Tolmach dostała wiadomość, iż kolejny uczeń z jej ukochanego liceum zabił się, postanowiła zanurzyć się w przeszłości, aby odkryć zaskakującą prawdę i ostatecznie uwolnić duchy, które nawiedzają jej rodzinne miasto do dziś.

Dokument What Haunts Us miał premierę kilka dni temu. Obecnie nic nie wiadomo o dystrybutorze na Polskę. Jednak warto tematem się zainteresować, gdyż na Rotten Tomatoes film ma 100% pozytywnych recenzji. Sześć wystawionych ocen dało średnią 7,5/10.

Nie wiem jak Wy, ale ja na dniach mam zamiar zapoznać się z tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się, trwającym 72 minuty filmem dokumentalnym o nauczycielach, którzy wykorzystywali seksualnie swoich uczniów. Mówi się o przynajmniej 39 ofiarach tych zboczeńców.

Źródło: YouTube – Starz

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

młody sheldon hbo go

Młody Sheldon na HBO GO

deadpool 2 recenzja
7/10

Deadpool 2 – recenzja filmu na podstawie komiksów Marvela