Ad image

What/If, czyli nowy serialowy thriller Netflixa z Renée Zellweger

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=5L-OCWFkn88

- Reklama -
Ad image

Netflix całkiem porządnie przygotował się na maj. Wraca The Rain, ale przede wszystkim pojawią się interesująco zapowiadające się świeżynki, a wśród nich Jak nas widzą, Tuca i Bertie oraz The Society. Do tego grona dołączy What/If z Renée Zellweger w jednej z kluczowych ról.

What/If to serial Netflixa o nowożeńcach, którzy dostają lukratywną, ale etycznie wątpliwą propozycję od tajemniczej kobiety – dowiaduję się z informacji prasowej. Enigmatyczny zwiastun tego thrillera nie wyjaśnia wiele. Widać jedynie, że będziemy mieli do czynienia z jakiegoś rodzaju grą, tajnym stowarzyszeniem i tłem erotycznym. Przynosi to na myśl Oczy szeroko zamknięte Kubricka. Jakkolwiek pierwsze odczucia mogą być nieledwie mylące. Co cieszy, bo takie prowadzenie promocji podsyca apetyt i zainteresowanie serialem, który będzie antologią sezonową utrzymaną w klimacie neo-noir.

Za widowisko odpowiada Mike Keylly, który pisał m.in. Zemstę, Providence oraz Życie na fali. Obok Zellweger w serialu zobaczymy Dave’a Annable’a, Juana Castano, Louisa Herthuma, Blake’a Jennera, Jane Levy, Keitha Powersa, Saamera Usmanię, Samanthę Ware, Johna Clarence’a Stewarta, Monique Kim, Gabriela Manna oraz Davida Barrerę.

Premierowy sezon będziecie mogli obejrzeć na Netfliksie 24 maja. Będzie miał 10 odcinków. Serwis pochwalił się również kilkoma zdjęciami, które możecie sprawdzić w poniższej galerii.

Serial What/If w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz