The Boys sezon 4

Pamiętacie Borata i Bruno? Przygotujcie się na serial Who is America? na HBO GO

Dariusz Filipek
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Przez ostatnie dni stacja Showtime wypuszczała zajawki nowego widowiska, którego nazwy nie mogła, a znając życie, nie chciała wyjawić ze względów marketingowych.

15 lipca na antenie amerykańskiej stacji i w Polsce, dzięki zatrważająco pięknej uprzejmości HBO GO, obejrzymy serial Who is America?. Showtime udało się podsycić zainteresowanie. Przynajmniej moje. Jednak nowe widowisko musiało być hitem jeszcze przed premierą, żeby zrobić na mnie wrażenie przy tak buńczucznych zapowiedziach. Co się udało. Kilka dni temu zaczęły pojawiać się plotki, czym ów projekt może być, ale że wielkim fanem plotek nie jestem, wolałem poczekać na oficjalne wiadomości, które spekulacje potwierdziły.

- Reklama -
Ad image

Zapewne zastanawiacie się, dlaczego tak strasznie podniecam się Who is America?.

Serial nie tylko wyreżyserował i napisał Sacha Baron Cohen, ale również w nim wystąpił. Zapewne kojarzycie go z przegłupich, a jednocześnie prześmiesznych komedii: Borat, Bruno, Dyktator czy Ali G. Można go kochać, można nienawidzić, ale ciężko przejść obok Cohena obojętnie.

Tym samym jestem kupiony niemal w całości, gdyż pomimo całej przesady, którą z sobą niesie, w jego twórczości jest coś prawdziwego, obrazoburczego i przede wszystkim artysta obdziera rzeczywistość z fikuśnych fatałaszków, pokazując nasze prawdziwe oblicza. Mam nadzieję, iż tak będzie również w przypadku jego najnowszego widowiska.

Według Variety oraz spoglądając na zajawkę zwiastuna, wygląda na to, że serial będzie miał zbliżony format do Da Ali G Show. Sacha najpewniej będzie prześmiewczo rozmawiał z personami piastującymi ważne stanowiska, będącymi przedstawicielami grup społecznych itp. Tym samym najczęściej pozywany aktor w dziejach, zapewne jeszcze nie jeden raz będzie miał do czynienia z wymiarem sprawiedliwości.

Sacha jest geniuszem komedii, który na każdym kroku szokuje swoją śmiałością, odwagą i pomysłowością – powiedział David Nevins, Prezes oraz CEO Showtime, dodając. – Jest wyjątkowym prowokatorem naszych czasów i nie to po to, żeby złapać moment. Za jego działaniami stoi autentyczna potrzeba szukania prawdy o ludziach, miejscach i polityce. Nikt nie wie, jak wywołać takie poruszenie, jakie generuje Sacha Baron Cohen, i fascynującym będzie obserwowanie, jakie będą reakcje na Who is America? na całym świecie.

Premierowy odcinek siedmioczęściowego sezonu obejrzycie na HBO GO 15 lipca o 6:00 rano. Kolejne części będziecie mogli oglądać co tydzień w poniedziałki. Jesteśmy umówieni, prawda?

Źródło: YouTube – Showtime, informacja prasowa HBO Polska, Variety

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz