wiedźmin ikony netflix
in

Netflix ma nowe ikony profilowe z Wiedźmina

Ciekawostka, a cieszy. Jeśli znudziły Wam się stare ikony profilowe, to Netflix przygotował zupełnie nowy zestaw z serialu Wiedźmin!

Wiedźmin podbił świat i pomimo mieszanych recenzji okazał się wielkim hitem. Już po premierze widowisko żyje własnym życiem, właśnie na Spotify trafił soundtrack z serialu, który stał się przebojem na długo przed premierą całego albumu, dzięki szlagierowi Toss a Coin to Your Witcher. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku dostaniemy Wiedźmina w wersji anime i właściwie można się spodziewać, iż niedługo Geralt zacznie nam wyskakiwać z lodówki.

wiedźmin profile netflix ikony

Na razie wyskakuje przede wszystkim na ekranach. Dziś już nie tylko możecie obejrzeć cały sezon serialu, ale również ustawić sobie ikonę profilową do niego nawiązującą. Wzorów jest osiem, ale Netflix przekornie nie wprowadził ulubieńca dam – niestety Jaskier się nie załapał.

Oglądaj serial Wiedźmin w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

amazon prime video promocja play

Promocja na Amazon Prime Video w Play, którą szkoda przegapić

The Mandalorian Disney+ Plus recenzja serialu pierwszego sezonu pierwszy sezon
7/10

The Mandalorian – sezon 1 – recenzja serialu