wiedźmin lata 90 herkules mod ciri resident evil 2
Wiedźmin w stylu lat 90. i Ciri w Resident Evil 2 (Nerdist, Netflix, CD Projekt RED, Capcom)
in ,

SUPER!SUPER!

Zobacz, jak wyglądałby Wiedźmin w stylu Herkulesa z lat 90. i Ciri w Resident Evil

Wiedźmin wylądował w serwisie Netflix miesiąc temu i chociaż opinie o serialu są dosyć skrajne, to okazał się wielkim sukcesem i nie daje o sobie zapomnieć.

Tym razem ekipa z kanału Nerdist przygotowała dla fanów Wiedźmina świetne intro serialu, które przynosi na myśl produkcje z lat 90. To był czas, gdy na ekranach królowały takie seriale fantasy jak Herkules czy Xena, do których Wiedźmin czasem jest porównywany.

Nie zabrakło postarzającego filtra oraz zmiany formatu obrazu do 4:3. Wszystko uzupełniają pompatyczne mowy przewijające się ze śmieszkowaniem na ekranie. Muszę przyznać, że przypominają się szczenięce lata, kiedy Herkules leciał na Polsacie i przyznam, że z ciekawości zerknąłbym na takiego Wiedźmina.

Kolejną ciekawostką jest to, że Ciri pojawiła się w grze Resident Evil 2 jako mod, który podmienia Claire na bohaterkę trzeciej części gry autorstwa CD Projekt Red. Mod możecie znaleźć tutaj.

Wiedźmin od końca grudnia jest dostępny w serwisie Netflix. Najpewniej w przyszłym roku serwis zaprezentuje drugi sezon, a prawdopodobnie jeszcze w tym obejrzymy animację rozgrywającą się w świecie serialu. Wśród reżyserów drugiego sezonu są wymieniani obecnie Edward Bazalgettem, który pracował nad Doktorem Who; Sarah O’Gorman związana z innym projektem Netflixa, czyli Cursed; a także Stephen Surjik, który ma w swoim portfolio Jessicę Jones oraz Daredevila.

Oglądaj serial Wiedźmin w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Drakula serial netflix recenzja bbc 2020
7/10

Drakula (Dracula) – sezon 1 – recenzja serialu

Od nowa serial hbo

Od nowa – nowy miniserial HBO z Nicole Kidman i Hughem Grantem