wiedzmin netflix zwiastun premiera data premiery
Zwiastun serialu Wiedźmin (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL

Netflix pokazał drugi zwiastun Wiedźmina i potwierdził datę premiery

Wiedźmin zadebiutuje na Netfliksie 20 grudnia – to już jest pewne. Serwis wyczekiwanie na premierę zaostrzył drugim zwiastunem widowiska.

Netflixowy Wiedźmin zbliża się wielkimi krokami i trzeba przyznać, że serial na nowej zapowiedzi prezentuje się o niebo lepiej od tego, co pokazano nam poprzednio. Serialowa adaptacja prozy Andrzeja Sapkowskiego być może będzie zapewne wielką rzeczą, która przyciągnie miliony widzów przed ekrany.

Pieczę twórczą nad widowiskiem zajęła Lauren Schmidt Hissrich, która wcześniej pracowała mędzy innymi nad serialami Prezydencki poker (The West Wing), Daredevil czy The Umberlla Academy. Głównego bohatera, Geralta z Rivii, wcielił się Henry Cavill, który największą popularność zdobywał jako filmowy Superman.

Serial Wiedźmin w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

hbo go horrory 2019 horror kino grozy filmy halloween

10 horrorów, które warto obejrzeć w tegoroczne Halloween na HBO GO

netflix listopad 2019 seriale filmy nowości premiery
8/10

Netflix listopad 2019 – lista premier seriali i filmów oraz ocena nowości