wiedźmin produkcja wstrzymana sezon 2 koronawirus
Produkcja drugiego sezonu "Wiedźmina" wstrzymana z powodu koronawirusa
in

SMUTNESMUTNE

Produkcja drugiego sezonu “Wiedźmina” wstrzymana. Ekipa filmowa zarażona koronawirusem

Nawet “Wiedźmin” nie jest odporny na koronawirusa. Produkcja drugiego sezonu została wstrzymana, gdyż przynajmniej cztery osoby z ekipy filmowej zaraziły się koronawirusem.

Netflix wstrzymał zdjęcia do “Wiedźmina” w Wielkiej Brytanii, gdy okazało się, że kilku członków ekipy filmowej ma pozytywne testy na koronawirusa. Na tę chwilę wiemy, iż zakażone są przynajmniej cztery osoby. Firma przeprowadziła testy na wszystkich zaangażowanych w produkcję serialu. Zakażeni zostali odizolowani. Chociaż nie należą do najważniejszych osób w ekipie, to ze względu na bezpieczeństwo dalsze zdjęcia zostały wstrzymane.

Ostatnio serial filmowano w Arborfield Studios, które znajduje się na zachód od Londynu. Netflix wznowi pracę, gdy firma upewni się, że plan jest absolutnie bezpieczny.

Zdjęcia wstrzymane drugi raz

To już drugi przypadek, kiedy filmowanie drugiego sezonu “Wiedźmina” musiało zostać przerwane z powodu koronawirusa. Pierwszy raz wydarzył się w marcu. Okazało się, że aktor Kristofer Hivju dowiedział się, iż wynik jego testu na obecność choroby jest pozytywny. Wtedy przerwa w zdjęciach przeciągnęła się do połowy sierpnia, gdyż rzecz złożyła się z wprowadzeniem obostrzeń w Wielkiej Brytanii.

wiedźmin koronawirus
Nawet wiedźmińska magia nie pomoże na koronowirusa.

Kiedy premiera drugiego sezonu?

Pierwszy sezon “Wiedźmina” okazał się wielkim hitem. Widowisko obejrzano w 76 milionach gospodarstw domowych. Niestety nie wiemy, kiedy ponownie zobaczymy Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Sytuacja związana z pandemią komplikuje od blisko roku pracę w niemal całej branży filmowej.

Można się spodziewać, że wciąż niepotwierdzona data premiery, zostanie przesunięta jeszcze bardziej. Jednak, tak czy inaczej “Wiedźmin” powinien wrócić na Netflix w przyszłym roku.

Źródło: Deadline

Oglądaj serial “Wiedźmin” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Paramount Plus serwis ViacomCBS filmy seriale

Paramount Plus ma być nową wielką rzeczą, ale przed startem podcina sobie ścięgna

roku koronowirusa

Roku to kolejna firma, która zyskuje na pandemii koronawirusa