The Boys sezon 4

Produkcja drugiego sezonu “Wiedźmina” wstrzymana. Ekipa filmowa zarażona koronawirusem

Dariusz Filipek
2 min czytania
Produkcja drugiego sezonu "Wiedźmina" wstrzymana z powodu koronawirusa

Z ostatniej chwili

Nawet “Wiedźmin” nie jest odporny na koronawirusa. Produkcja drugiego sezonu została wstrzymana, gdyż przynajmniej cztery osoby z ekipy filmowej zaraziły się koronawirusem.

Netflix wstrzymał zdjęcia do “Wiedźmina” w Wielkiej Brytanii, gdy okazało się, że kilku członków ekipy filmowej ma pozytywne testy na koronawirusa. Na tę chwilę wiemy, iż zakażone są przynajmniej cztery osoby. Firma przeprowadziła testy na wszystkich zaangażowanych w produkcję serialu. Zakażeni zostali odizolowani. Chociaż nie należą do najważniejszych osób w ekipie, to ze względu na bezpieczeństwo dalsze zdjęcia zostały wstrzymane.

- Reklama -
Ad image

Ostatnio serial filmowano w Arborfield Studios, które znajduje się na zachód od Londynu. Netflix wznowi pracę, gdy firma upewni się, że plan jest absolutnie bezpieczny.

Zdjęcia wstrzymane drugi raz

To już drugi przypadek, kiedy filmowanie drugiego sezonu “Wiedźmina” musiało zostać przerwane z powodu koronawirusa. Pierwszy raz wydarzył się w marcu. Okazało się, że aktor Kristofer Hivju dowiedział się, iż wynik jego testu na obecność choroby jest pozytywny. Wtedy przerwa w zdjęciach przeciągnęła się do połowy sierpnia, gdyż rzecz złożyła się z wprowadzeniem obostrzeń w Wielkiej Brytanii.

wiedźmin koronawirus
Nawet wiedźmińska magia nie pomoże na koronowirusa.

Kiedy premiera drugiego sezonu?

Pierwszy sezon “Wiedźmina” okazał się wielkim hitem. Widowisko obejrzano w 76 milionach gospodarstw domowych. Niestety nie wiemy, kiedy ponownie zobaczymy Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Sytuacja związana z pandemią komplikuje od blisko roku pracę w niemal całej branży filmowej.

Można się spodziewać, że wciąż niepotwierdzona data premiery, zostanie przesunięta jeszcze bardziej. Jednak, tak czy inaczej “Wiedźmin” powinien wrócić na Netflix w przyszłym roku.

Źródło: Deadline

- Reklama -
Skazana Max serial

Oglądaj serial “Wiedźmin” w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz