wiedźmin miecz serial netflix zdjęcia
Zdjęcia z serialu Wiedźmin (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Kto ukradł miecz Geraltowi?! Mamy zdjęcia z serialu Wiedźmin Netflixa

Netflix przygotowuje nas powoli na premierę pierwszego sezonu serialu Wiedźmin i dosyć sprytnie podsyca zainteresowanie widowiskiem. Wystarczyło odjąć Geraltowi miecz, a internet pięć minut później zawrzał ze wściekłości.

Wiedźmin to serialowa adaptacja sagi o przygodach nieugiętego wiedźmina Geralta z Rivii, którego cały świat poznał szerzej dzięki serii gier wideo. Prozę Andrzeja Sapkowskiego tym razem tłumaczy na język fabuły w odcinkach Lauren Schmidt Hissrich, która poprzednio była mocno zaangażowana w tworzenie seriali Marvela na Netflix.

Serwis wypuścił kilka grafik promujących nadchodzące widowisko, a wśród nich znalazła się ta z Geraltem, który najwidoczniej zapodział gdzieś drugi miecz. Przypomnę, iż wiedźmini są przeważnie wyposażeni w dwa ostrza – jedno na istoty żywe i srebrny, który skraca łby wszelkim maszkarom. W grach, inaczej niż w książkach, bohater nosił dwa miecze na plecach.

Jakkolwiek wypuszczenie grafik z jednym mieczem wygląda wyłącznie na sprytne posunięcie marketingowe. Teraz internauci ze zdwojoną siłą rozpoczęli dyskusje nad nieszczęsnym mieczem. I o to chodziło.

Serialowy Wiedźmin będzie miał premierę jeszcze w tym roku. Dokładna data nie jest znana, ale Netflix zapowiedział, iż odbędzie się ona tegorocznej jesieni. W głównego bohatera wciela się Henry Cavill, który zyskał popularność dzięki roli Supermana.

Serial Wiedźmin w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

10 komentarze

Dodaj komentarz

jumanji the next level film zwiastun

Zwiastun Jumanji: The Nex Level. Jumanji wróciło i zapowiada zupełnie nowy etap

patologie medycyny sądowej exhibit a netflix kryminalny serial dokumentalny recenzja
5/10

Patologie medycyny sądowej – sezon 1 – recenzja kryminalnego serialu dokumentalnego Netflixa