wiedźmin miecz serial netflix zdjęcia
Zdjęcia z serialu Wiedźmin (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Kto ukradł miecz Geraltowi?! Mamy zdjęcia z serialu Wiedźmin Netflixa

Netflix przygotowuje nas powoli na premierę pierwszego sezonu serialu Wiedźmin i dosyć sprytnie podsyca zainteresowanie widowiskiem. Wystarczyło odjąć Geraltowi miecz, a internet pięć minut później zawrzał ze wściekłości.

Wiedźmin to serialowa adaptacja sagi o przygodach nieugiętego wiedźmina Geralta z Rivii, którego cały świat poznał szerzej dzięki serii gier wideo. Prozę Andrzeja Sapkowskiego tym razem tłumaczy na język fabuły w odcinkach Lauren Schmidt Hissrich, która poprzednio była mocno zaangażowana w tworzenie seriali Marvela na Netflix.

Serwis wypuścił kilka grafik promujących nadchodzące widowisko, a wśród nich znalazła się ta z Geraltem, który najwidoczniej zapodział gdzieś drugi miecz. Przypomnę, iż wiedźmini są przeważnie wyposażeni w dwa ostrza – jedno na istoty żywe i srebrny, który skraca łby wszelkim maszkarom. W grach, inaczej niż w książkach, bohater nosił dwa miecze na plecach.

Jakkolwiek wypuszczenie grafik z jednym mieczem wygląda wyłącznie na sprytne posunięcie marketingowe. Teraz internauci ze zdwojoną siłą rozpoczęli dyskusje nad nieszczęsnym mieczem. I o to chodziło.

Serialowy Wiedźmin będzie miał premierę jeszcze w tym roku. Dokładna data nie jest znana, ale Netflix zapowiedział, iż odbędzie się ona tegorocznej jesieni. W głównego bohatera wciela się Henry Cavill, który zyskał popularność dzięki roli Supermana.

Serial Wiedźmin w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

10 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jumanji the next level film zwiastun

Zwiastun Jumanji: The Nex Level. Jumanji wróciło i zapowiada zupełnie nowy etap

patologie medycyny sądowej exhibit a netflix kryminalny serial dokumentalny recenzja
5/10

Patologie medycyny sądowej – sezon 1 – recenzja kryminalnego serialu dokumentalnego Netflixa