The Boys sezon 4

Wielka mistyfikacja! Lil Tay żyje i ma się dobrze

Magda Kucybała
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Oh my goodness, to naprawdę niesamowite i szokujące wydarzenie! Raperka Lil Tay, znana z kontrowersyjnych zachowań i wystąpień w mediach społecznościowych, nagle została ogłoszona martwą! Wspólnie z jej bratem! Ale teraz się okazuje, że to wszystko było fałszywe! Tak, usiądźcie wygodnie, bo to dopiero co się stało.

Wszystko zaczęło się od wpisu na oficjalnym koncie Instagram Lil Tay. Naprawdę to potwierdziła swoją śmierć i śmierć brata! I to wszystko zatwierdzone na jej weryfikowanym koncie! Przez ponad 24 godziny wszyscy myśleliśmy, że to prawda! Ale teraz Lil Tay sama ujawniła, że jej konto zostało zhakowane przez jakiegoś trzeciego osobnika! Nie do wiary!

- Reklama -
Ad image

I wiecie, co jest jeszcze bardziej szokujące? Przez cały ten czas Lil Tay milczała! Tak, przeszło 24 godziny, zanim w ogóle wydała oświadczenie! Nie wiemy, dlaczego czekała tak długo! Ale teraz mówi, że ona i brat żyją i są zdrowi. To naprawdę jest dziwne, prawda? Dlaczego tyle czasu zajęło jej wyjście z ukrycia i zdementowanie tych plotek?

Nie do wiary jest też fakt, że jej konto na Instagramie rzekomo było zhakowane! I użyte do rozpowszechniania tych przerażających fałszywych informacji! Kim jest ten tajemniczy haker? I co go do tego skłoniło? To wszystko wydaje się tak surrealistyczne.

Co więcej, Lil Tay teraz mówi, że nie jest już Lil Tay! Jej prawdziwe imię to Tay Tian! I to jest jej prawdziwe nazwisko! Nie Claire Hope, jak wszyscy myśleli! To, co ona wyprawia naprawdę wprowadza w zakłopotanie.

I co za ironia losu, po tym całym zamieszaniu i fałszywym ogłoszeniu jej śmierci, zyskała na Instagramie ponad 200 000 nowych obserwujących! To naprawdę absurdalne, jak taka kontrowersja może przyciągnąć uwagę ludzi.

2023 08 10 211159

Neonowe plakaty znanych raperów. Kup teraz ▶

Niektórzy teraz spekulują, czy to wszystko nie było zaplanowanym chwytem reklamowym. Czy to jest kolejna strategia na zdobycie uwagi? To naprawdę trudne do uwierzenia!

- Reklama -
Skazana Max serial

Tak czy inaczej, to wszystko jest tak dziwaczne i szokujące. Po takiej sensacyjnej historii trudno uwierzyć w cokolwiek. Jeśli naprawdę zdarzyło się, że sfingowała swoją śmierć, to jest to postępowanie, które jest nieetyczne i może mieć negatywne konsekwencje dla jej wizerunku i reputacji.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz