Wielki Turniej Spotkań Niemożliwych: Dragon Ball - Hit vs Goku SSJ4
Wielki Turniej Spotkań Niemożliwych: Dragon Ball - Hit vs Goku SSJ4
in , , ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Wielki Turniej Spotkań Niemożliwych: Dragon Ball – Hit vs Goku SSJ4

Dziś na łamach naszego serwisu nowość – Wielki Turniej Spotkań Niemożliwych. Będziecie mieli w nim okazję obserwować zmagania dragon ballowych postaci, którym nie było dane spotkać się w anime (a jeżeli nawet tak było, z chęcią obejrzelibyście ich zmagania po raz kolejny). Co więcej – to Wy decydujecie, kto wygra!

W całym Turnieju zmierzy się aż 24 zawodników – sami najlepsi z najlepszych. Będą walczyli w systemie jeden na jednego, aż do Wielkiego Finału, w którym zmierzy się aż 3 bohaterów ze świata Dragon Balla. Zasady głosowania są proste – wchodzicie na nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/popkulturysci/ i pod postem z walką postaci zostawiacie reakcję.

https://www.facebook.com/popkulturysci/photos/a.1711338252502114/2191326294503305/?type=3&theater

W przypadku naszego pierwszego pojedynku będzie to:

  • Serducho – Hit

  • Wow – Goku SSJ4

Jakie kryterium w wyborze faworyta wybierzecie, zależy już tylko od Was! Możecie zagłosować na silniejszego, sprytniejszego, ambitniejszego albo po prostu na postać, którą bardziej w Dragon Ballu lubicie.

Głosowanie potrwa 24 godziny, potem podliczam wyniki i wstawiam posta z następnym pojedynkiem. Aż do finału!

Kto zwycięży w pierwszym starciu?

Milczący Hit z szóstego wszechświata, do perfekcji panujący nad techniką przeskoku w czasie, trudniący się realizowaniem zleceń na usługi… sprzątające wszelakiego rodzaju

czy

Son Goku SSJ4, którego widzieliśmy w Super Dragon Ball Heroes – przewyższający Goku z oryginalnej linii czasowej ilorazem inteligencji i zagęszczeniem różowego futra na metr kwadratowy.

Osobiście obstawiam, że po zaciętej walce pierwszym zwycięzcą naszego turniej Dragon Balla okaże się ten drugi, ale… głosujcie – wszystko w Waszych rękach! 😉

Drabinka turniejowa

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Marek Jura

żmijowisko serial recenzja canal plus player pl
4/10

Żmijowisko – sezon 1 – recenzja serialu

nagie gwiazdy hbo go dragon ball national geographic ranking

PopSpam: nagie gwiazdy, hity HBO GO, wielki turniej i filmy dokumentalne