Wikingowie: Walhalla Netflix serial online
in

Premiera dnia: “Wikingowie: Walhalla” na Netflix

Zwiastun serialu

“Wikingowie: Walhalla” już na Netflix. Sequel serialu zabiera nas w przyszłość, która przynosi kolejne konflikty.

“Wikingowie: Walhalla” to kontynuacja pomysłu znanego z “Wikingów”, a jednocześnie zupełnie nowa historia. Za serial będący kroniką końca ery Wikingów, naznaczonej bitwą pod Stamford Bridge, odpowiada sprawne pióro Jeba Stuarta. Scenarzysta poza najnowszym widowiskiem ma na koncie między innymi “Szklaną pułapkę”, “The Liberator” czy “W słusznej sprawie”. Jest również twórcą nadchodzącej serialowej adaptacji serii gier “Assassin’s Creed”.

Akcja “Wikingów: Walhalla” rozgrywa się wiek po wydarzeniach znanych z poprzedniego serialu. To pozwoliło nadać opowieści nowej dynamiki i świeżości. Poznajemy kolejne pokolenie wojowników, których wierzenia ścierają się z angielską monarchią. Co zapowiada zwyczajową rzeź.

“Wikingowie: Walhalla” z gorszymi ocenami od “Wikingów”

“Wikingowie” okazali się wielkim hitem i serial kanału History doczekał się sześciu długich sezonów. Widownia doceniła produkcję, która dziś może poszczycić się oceną 8,5/10 na IMDB, co przy blisko 500 tysiącach oddanych głosów ciężko nazwać inaczej aniżeli sukcesem.

Miał ją wykorzystać Marilyn Manson

“Phoenix Rising” opowie o walce Evan Rachel Wood w sprawie uchwalenia ustawy przedłużającej przedawnienie w przypadkach przemocy domowej. Aktorka znana z “Zapaśnika” czy “Westworld” miała zostać zgwałcona przez Marilyna Mansona i to stało się punktem zapalnym do jej działalności aktywistycznej. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

“Wikingowie: Walhalla” na razie nie mogą poszczycić się takim szacunkiem wśród widowni. Na tę chwilę na IMDB ocena serialu to relatywnie słabe 6,6/10. Lepiej jest na Rotten Tomatoes, gdzie serial zebrał wśród krytyków 7,4/10. Warto zaznaczyć, że wszystkie dotychczasowe recenzje serialu są pozytywne.

Pierwsze odcinki już na Netflix

W serialu zobaczycie między innymi Sama Corletta, Fridę Gustavsson, Leo Sutera, Jóhannesa Haukura Jóhannessona, Bradleya Freegarda czy Laurę Berlin i Davida Oakesa.

Już teraz wiemy, iż Netflix zamówił w sumie 24 odcinki nowych “Wikingów”. Premierowo dostaliśmy 8, czyli przed nami najpewniej jeszcze przynajmniej dwie odsłony widowiska.

Serial “Wikingowie: Walhalla” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Russia Today

Russia Today może zostać wyłączona w Wielkiej Brytanii

Juvenile Justice

Premiera dnia: “Juvenile Justice” na Netflix