wolverine film marvel studios bracia russo avengers
Wolverine od braci Russo (źródło: Marvel Comics, materiał prasowy; edycja: Popkulturyści)
in

Twórcy Avengers: Koniec gry chcieliby nakręcić film o Wolverine

Jeśli bracia Russo wrócą do Marvela, chcieliby zająć się filmem opowiadającym o przygodach Wolverine’a.

Bracia Russo zrobili dla Marvel Studios więcej niż którzykolwiek reżyserzy współpracujący ze studiem. Spod ich ręki wyszły filmy Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Avengers: Wojna bez granic oraz Avengers: Koniec gry.

Po wyczerpującej pracy nad tymi wielkimi widowiskami postanowili zrobić sobie przerwę od Marvela i zająć się innymi produkcjami, niezwiązanymi z Marvel Cinematic Universe i umacniać swoją firmę produkcyjną, która działa coraz prężniej. Jednak zaznaczyli, że niekoniecznie mówią Marvelowi żegnaj, a bardziej tymczasem.

Podczas AMA reżyserzy zostali zapytani, jakiego bohatera, którego jeszcze nie pokazano w filmach Marvel Studios, chcieliby przenieść na wielkie ekrany. Odpowiedź była jasna, gdyż już raz o tym wspominali – padło na Wolverine’a.

Po zakupie licznych aktywów 21st Century Fox przez The Walt Disney Company prawa do mutantów Marvela wróciły do Marvel Entertainment. Niedawno Bob Iger poinformował, że X-Men, Wolverine oraz Deadpool wrócili do domu i są obecnie pod pieczą producencką Kevina Feige, czyli prezesa Marvel Studios.

Wolverine był centralną postacią większości filmów 20th Century Fox odpowiadających o mutantach Marvela. Jednak tamta seria zakończyła się niemal ostatecznie (przed nami jeszcze wielokrotnie odwlekana premiera Nowych Mutantów) wraz z totalną porażką X-Men: Mroczna Phoenix i obecnie czekamy na zupełnie nową odsłonę przygód mutantów oraz nowego Wolverine’a, ponieważ nic nie wskazuje na to, iż Hugh Jackman, który wcielał się w bohatera przez lata, chciałby wrócić do roli.

Obecnie Anthony i Joe Russo pracują nad filmem Cherry, gdzie główną rolę zagra Tom Holland, którego mogliśmy oglądać niedawno w filmie Spider-Man: Daleko od domu.

Źródło: WGTC

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy też na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie!

kevin sam w domu nowym jorku disney plus

Kevin sam na Disney+, czyli seria nie wróci do kin

the oa petycja skasowany serial netflix

Fani i twórcy zdewastowani skasowaniem The OA przez Netflix