wolverine film marvel studios bracia russo avengers
Wolverine od braci Russo (źródło: Marvel Comics, materiał prasowy; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Twórcy Avengers: Koniec gry chcieliby nakręcić film o Wolverine

Bracia Russo zrobili dla Marvel Studios więcej niż którzykolwiek reżyserzy współpracujący ze studiem. Spod ich ręki wyszły filmy Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Avengers: Wojna bez granic oraz Avengers: Koniec gry.

Po wyczerpującej pracy nad tymi wielkimi widowiskami postanowili zrobić sobie przerwę od Marvela i zająć się innymi produkcjami, niezwiązanymi z Marvel Cinematic Universe i umacniać swoją firmę produkcyjną, która działa coraz prężniej. Jednak zaznaczyli, że niekoniecznie mówią Marvelowi żegnaj, a bardziej tymczasem.

Podczas AMA reżyserzy zostali zapytani, jakiego bohatera, którego jeszcze nie pokazano w filmach Marvel Studios, chcieliby przenieść na wielkie ekrany. Odpowiedź była jasna, gdyż już raz o tym wspominali – padło na Wolverine’a.

Po zakupie licznych aktywów 21st Century Fox przez The Walt Disney Company prawa do mutantów Marvela wróciły do Marvel Entertainment. Niedawno Bob Iger poinformował, że X-Men, Wolverine oraz Deadpool wrócili do domu i są obecnie pod pieczą producencką Kevina Feige, czyli prezesa Marvel Studios.

Wolverine był centralną postacią większości filmów 20th Century Fox odpowiadających o mutantach Marvela. Jednak tamta seria zakończyła się niemal ostatecznie (przed nami jeszcze wielokrotnie odwlekana premiera Nowych Mutantów) wraz z totalną porażką X-Men: Mroczna Phoenix i obecnie czekamy na zupełnie nową odsłonę przygód mutantów oraz nowego Wolverine’a, ponieważ nic nie wskazuje na to, iż Hugh Jackman, który wcielał się w bohatera przez lata, chciałby wrócić do roli.

Obecnie Anthony i Joe Russo pracują nad filmem Cherry, gdzie główną rolę zagra Tom Holland, którego mogliśmy oglądać niedawno w filmie Spider-Man: Daleko od domu.

Źródło: WGTC

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kevin sam w domu nowym jorku disney plus

Kevin sam na Disney+, czyli seria nie wróci do kin

the oa petycja skasowany serial netflix

Fani i twórcy zdewastowani skasowaniem The OA przez Netflix