Wonder Woman 1984 premiera online hbo max vpn
Premiera "Wonder Woman 1984" już dziś. Film jest dostępny online na HBO Max dla osób, które korzystają z usługi VPN.
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

Premiera dnia: “Wonder Woman 1984” na HBO Max

Od dziś na HBO Max możecie online oglądać “Wonder Woman 1984”. Jednak serwis w Polsce wciąż nie jest dostępny, a premiera kinowa przed nami.

Jeśli nic się nie zmieni, to “Wonder Woman 1984” w polskich kinach obejrzymy 22 stycznia 2021 roku. Wszystko zależy od tego, czy kina zostaną otwarte w przyszłym miesiącu. Jeśli rząd przedłuży obostrzenia, to na film jeszcze sobie poczekamy.

⚡ PRZECZYTAJ: recenzja “Na poboczu” – serialu z HBO GO

Warner Bros. od miesięcy wodzi nas za nosy. Początkowo ustalono, że “Wonder Woman 1984” pojawi się w kinach 13 grudnia 2019 roku. Decyzję zmieniono i film przesunięto na 1 listopada 2019 roku. Później padła decyzja, której wytwórnia pewnie gorzko żałuje – widowisko przesunięto na 5 czerwca 2020 roku.

Nikt wtedy nie podejrzewał cyrku, który wywiąże się w związku z pandemią koronawirusa. Dla biznesu filmowego największym problemem okazały się, oczywiście, zamknięte od marca kina. Później film miał być jednym ze sprawdzianów powoli otwierających się kin. Szybko okazało się, że częściowo otwarte kina i obostrzenia, którymi zostały objęte, to nie czas na wypuszczanie wielkich produkcji, co Warner Bros. nieprzyjemnie odczuł przy premierze “Tenet”.

Wonder Woman 1984
“Wonder Woman 1984” już na HBO Max

Tym samym “Wonder Woman 1984” nie obejrzeliśmy również 14 sierpnia 2020 roku. Następną datą premiery był 2 października 2020 roku. Kolejna fala koronawirusa sprawiła, iż biznes kinowy na tamten czas nadal leżał i kwiczał, więc ogłoszono, iż produkcja  pojawi się w Boże Narodzenie. I faktycznie, tak się stanie, ale film pojawił się od razu w serwisie HBO Max, jak przypuszczano wcześniej.

Gdzie można obejrzeć “Wonder Woman 1984”?

Film już teraz można obejrzeć online w serwisie HBO Max. Jednak wchodząc na stronę hbomax.com wita Was nieprzyjemna notka, która informuje, iż serwis nie jest dostępny dla osób w naszym kraju. Jednak można to obejść i subskrybować HBO Max w Polsce dzięki usłudze VPN.

Jak oglądać HBO Max w Polsce?

Polecamy NordVPN, gdzie najniższa cena subskrypcji to koszt zaledwie 3,15 euro. Poza tym uzyskacie dostęp nie tylko do serwisu HBO Max, ale również wszystkich lokalnych wersji Netflixa, Disney Plus, Hulu, CBS All Access, Starz, Showtime, AMC Plus, BBC iPlayer i wielu innych.

NordVPN
Z HBO Max możecie korzystać dzięki NordVPN

Z usługi możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. NordVPN działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci i będziecie mogli przeglądać serwisy internetowe, które bez VPN nie są dostępne w Polsce.

Na HBO Max obejrzycie nie tylko “Wonder Woman 1984”

Na HBO Max ląduje wiele produkcji HBO, które nie są dostępne jeszcze w Polsce – “Superintelligence” czy “Close Enough”.

Ponadto w serwisie w najbliższych miesiącach wyląduje mnóstwo filmów, które początkowo miały pojawić się premierowo wyłącznie w kinach. Będą to “The Little Things”, “Judas and the Black Messiah”, “Tom & Jerry”, “Godzilla vs. Kong”, “Mortal Kombat”, “Those Who Wish Me Dead”, “The Conjuring: The Devil Made Me Do It”, “In The Heights”, “Space Jam: A New Legacy”, “The Suicide Squad”, “Reminiscence”, “Malignant”, “Dune”, “The Many Saints of Newark”, “King Richard”, “Cry Macho” oraz “Matrix 4”.

Warto obejrzeć “Wonder Woman 1984”?

Recenzenci twierdzą, że druga część “Wonder Woman” jest słabsza niż pierwsza. Na Rotten Tomatoes film z 2017 roku ma ocenę 7,7/10, a kontynuacja 6,4/10.

⚡ PRZECZYTAJ: HBO Max rozwija się w USA szybciej niż Netflix

Obejrzycie “Wonder Woman 1984” w kinach, kiedy film pojawi się w Polsce, czy nie możecie się doczekać i sięgnięcie po widowisko dostępne online w serwisie HBO Max? Dajcie znać w komentarzach.

Oglądaj film “Wonder Woman 1984” w serwisie HBO MAX ▶

🔴 Może macie ochotę na jakiś gadżet związany z filmem? Tutaj znajdziecie setki filmowych figurek, plakatów czy koszulek.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nawiedzony dwór w bly sezon 3 netflix

Nawiedzona antologia może nie wrócić na Netflix

co w duszy gra soul dinsey plus online premiera w polsce film

Premiera dnia: “Co w duszy gra” na Disney Plus