Wonder Woman: 1984 zwiastun trailer
Pierwszy zwiastun filmu Wonder Woman: 1984 (Warner Bros.)
in

Wonder Woman: 1984, czyli najlepszy rocznik i nie gorsza superbohaterka na pierwszym zwiastunie

Nareszcie możemy zobaczyć konkrety z filmu Wonder Woman: 1984. Wytwórnia Warner Bros. pochwaliła się zwiastunem nadchodzącego widowiska i trzeba im przyznać, że postarali się, szykując nam najpewniej solidny blockbuster wypełniony akcją.

Wonder Woman: 1984 to kontynuacja hitu z 2017 roku, który kupił widownię. A widownia film. Pierwsze widowisko o walecznej superbohaterce przyniosło do kas biletowych 828 milionów dolarów przy 150-milionowym budżecie produkcyjnym. Film zyskał sympatię krytyków (7,64/10 na Rotten Tomatoes i 7/10 na Mediakrytyku) oraz widzów (7,4/10 na IMDB i 6,6/10 na Filmwebie).

Akcję kontynuacji osadzono w tytułowym 1984 roku. Diana ani myśli pójść na superbohaterską emeryturę i tym razem wchodzi w konflikt ze Związkiem Radzieckim. Ponadto na jej drodze staje nowe śmiertelne zagrożenie – Cheetah, w którą wcieliła się Kristen Wiig. Główną bohaterkę kolejny raz sportretowała Gal Gadot, a partneruje jej ponownie Chris Pine jako nieco zagubiony Steve Trevor. Patty Jenkins kolejny raz usiadła na stołku reżyserskim i jest również współscenarzystką widowiska, które napisała u boku Geoffa Johnsa oraz Dave’a Callahama.

Światowa premiera Wonder Woman: 1984 została ustalona na 5 czerwca 2020 roku.

Jeśli szukacie jakichś pomysłów na świąteczne prezenty, to warto zainteresować się gadżetami związanymi z Wonder Woman, których znajdziecie mnóstwo po kliknięciu tego odnośnika.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

dom z papieru sezon 4 data premiery netflix serial

Netflix zapowiedział czwarty sezon Domu z papieru

nowości netflix 6 underground amazon the expanse

Nowości tygodnia – Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Disney+, Player.pl i kina (50/2019)