Wonder Woman: 1984 zwiastun trailer
Pierwszy zwiastun filmu Wonder Woman: 1984 (Warner Bros.)
in

Wonder Woman: 1984, czyli najlepszy rocznik i nie gorsza superbohaterka na pierwszym zwiastunie

Nareszcie możemy zobaczyć konkrety z filmu Wonder Woman: 1984. Wytwórnia Warner Bros. pochwaliła się zwiastunem nadchodzącego widowiska i trzeba im przyznać, że postarali się, szykując nam najpewniej solidny blockbuster wypełniony akcją.

Wonder Woman: 1984 to kontynuacja hitu z 2017 roku, który kupił widownię. A widownia film. Pierwsze widowisko o walecznej superbohaterce przyniosło do kas biletowych 828 milionów dolarów przy 150-milionowym budżecie produkcyjnym. Film zyskał sympatię krytyków (7,64/10 na Rotten Tomatoes i 7/10 na Mediakrytyku) oraz widzów (7,4/10 na IMDB i 6,6/10 na Filmwebie).

Akcję kontynuacji osadzono w tytułowym 1984 roku. Diana ani myśli pójść na superbohaterską emeryturę i tym razem wchodzi w konflikt ze Związkiem Radzieckim. Ponadto na jej drodze staje nowe śmiertelne zagrożenie – Cheetah, w którą wcieliła się Kristen Wiig. Główną bohaterkę kolejny raz sportretowała Gal Gadot, a partneruje jej ponownie Chris Pine jako nieco zagubiony Steve Trevor. Patty Jenkins kolejny raz usiadła na stołku reżyserskim i jest również współscenarzystką widowiska, które napisała u boku Geoffa Johnsa oraz Dave’a Callahama.

Światowa premiera Wonder Woman: 1984 została ustalona na 5 czerwca 2020 roku.

Jeśli szukacie jakichś pomysłów na świąteczne prezenty, to warto zainteresować się gadżetami związanymi z Wonder Woman, których znajdziecie mnóstwo po kliknięciu tego odnośnika.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

dom z papieru sezon 4 data premiery netflix serial

Netflix zapowiedział czwarty sezon Domu z papieru

nowości netflix 6 underground amazon the expanse

Nowości tygodnia – Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Disney+, Player.pl i kina (50/2019)