Woody Allen Amazon 68 milionów
Woody Allen (źródło: FameFlynet, Amazon; edycja: Popkulturyści)
in ,

SUPER!SUPER!

Woody Allen żąda 68 milionów dolarów od Amazonu

Woody Allen złożył pozew przeciwko Amazon Studios. Reżyser chce od Amazonu 68 milionów dolarów.

Lista grzechów Amazonu jest według Woody’ego Allena bardzo długa. Reżyser zarzuca korporacji, iż nie dotrzymała warunków umowy w związku z dystrybucją jego ostatniego filmu A Rainy Day in New York. Widowisko miało pojawić się na ekranach w zeszłym roku, jednak po negocjacjach, Allen zgodził się na przesunięcie premiery na 2019 roku. Jednakże ostatecznie Amazon zerwał z nim kontrakt, a film wylądował w limbo.

Amazon miał za 68-73 miliony dolarów wyprodukować cztery filmy wyreżyserowane przez Allena. Po zerwaniu umowy firma nie chce wyprodukować kolejnych trzech widowisk ani wypuścić już nakręconego.

Wszystko w związku z oskarżeniami o pedofilię. Od tego czasu nad Allenem zebrały się czarne chmury. Wielu artystów zapowiedziało, że nie będzie współpracowało z reżyserem, a Amazon dolał oliwy do ognia, wycofując się z umowy, legitymizując niepotwierdzone oskarżenia przybranej córki Allena, Dylan Farrow.

Pozew Woodego Allena, w którym reżyser oskarża Amazon o niedotrzymanie warunków umowy.

Woody Allen Amazon by on Scribd

Nagranie z Dylan Farrow oskarżającą Woody’ego Allena o molestowanie seksualne.

Źródło: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Shaft 2019 zwiastun

Shaftów trzech na zwiastunie nowego Shafta

laleczka chucky 2019 childs play

Laleczka Chucky znowu chce mordować. Pokazano pierwszy zwiastun horroru