The Boys sezon 4

Woody Allen żąda 68 milionów dolarów od Amazonu

Dariusz Filipek
1 min czytania
Woody Allen (źródło: FameFlynet, Amazon; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Woody Allen złożył pozew przeciwko Amazon Studios. Reżyser chce od Amazonu 68 milionów dolarów.

Lista grzechów Amazonu jest według Woody’ego Allena bardzo długa. Reżyser zarzuca korporacji, iż nie dotrzymała warunków umowy w związku z dystrybucją jego ostatniego filmu A Rainy Day in New York. Widowisko miało pojawić się na ekranach w zeszłym roku, jednak po negocjacjach, Allen zgodził się na przesunięcie premiery na 2019 roku. Jednakże ostatecznie Amazon zerwał z nim kontrakt, a film wylądował w limbo.

- Reklama -
Ad image

Amazon miał za 68-73 miliony dolarów wyprodukować cztery filmy wyreżyserowane przez Allena. Po zerwaniu umowy firma nie chce wyprodukować kolejnych trzech widowisk ani wypuścić już nakręconego.

Wszystko w związku z oskarżeniami o pedofilię. Od tego czasu nad Allenem zebrały się czarne chmury. Wielu artystów zapowiedziało, że nie będzie współpracowało z reżyserem, a Amazon dolał oliwy do ognia, wycofując się z umowy, legitymizując niepotwierdzone oskarżenia przybranej córki Allena, Dylan Farrow.

Pozew Woodego Allena, w którym reżyser oskarża Amazon o niedotrzymanie warunków umowy.

Woody Allen Amazon by on Scribd

Nagranie z Dylan Farrow oskarżającą Woody’ego Allena o molestowanie seksualne.

Źródło: Variety

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz