FindFlix – odkrywamy ukryte kategorie Netflixa (8/10)

FindFlix

Rozszerzeń oferujących dostęp do ukrytych kategorii Netflixa jest co najmniej kilkanaście. Według mnie najbogatszym rozwiązaniem jest FindFlix, oferujący ponad 7 tys. działów! Dla wygody użytkownika wtyczka została uzbrojona w wyszukiwarkę.

Czego brakuje? Może nie tyle brakuje, co nie obraziłbym się, gdyby menu wtyczki zaimplementowano z poziomu Netflixa, a nie paska rozszerzeń (jeśli bardzo ci to przeszkadza, alternatywą może być Reveal for Netflix). FindFlix nie oferuje również oznaczania ulubionych kategorii.

FindFlix w Google Chrome Web Store

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Super Netflix

Super Netflix – jeszcze więcej opcji (2/10)

Netflix Plus Plus ++

Netflix Plus Plus – oceny z IMDB, Rotten Tomatoes i Metacritic (4/10)