Flix Plus by Lifehacker – kolejny zestaw dodatków (9/10)

Flix Plus by Lifehacker

Flix Plus by Lifehacker to kolejny kombajn, który pozwala ukrywać wybrane sekcje i zarządzać wizytówkami filmów i seriali. Daje również możliwość konfiguracji skrótów klawiszowych, dzięki czemu będziecie mogli wygodnie zarządzać Netflixem za pomocą klawiatury. Ukryjecie z nim potencjalne spoilery i dodacie linki do stron zawierających szczegóły danej pozycji (IMDB, Metacritic, Rotten Tomatoes, Wikipedia, YouTube, Google i Amazon).

Ponadto możecie szerzej zarządzać watchlistą. Uporządkujecie ją, dodacie notatki oraz zostaniecie poinformowani, kiedy oczekujące widowiska zostaną z Netflixa usunięte. A to tylko część możliwości, które ta sprytna wtyczka oferuje.

Flix Plus by Lifehacker w Google Chrome Web Store

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Netflix Plus Plus ++

Netflix Plus Plus – oceny z IMDB, Rotten Tomatoes i Metacritic (4/10)

Video Adjust for Netflix

Video Adjust for Netflix – dostosuj kolory (10/10)