JoinFlix – Netflix wprost z IMDB i Filmwebu (6/10)

JoinFlix

Polskie rozszerzenie, które oferuje prostą, ale cholernie pożyteczną rzecz. Często jest tak, że przeglądacie IMDB i Filmweb, a kiedy jakiś film Was zainteresuje, zaczynacie sprawdzać, czy znajduje się w ofercie Netflixa. Rozszerzenie JoinFlix robi to za Was, tworząc specjalną ikonkę na stronie filmu lub serialu, informującą, czy przeglądana pozycja jest dostępna w bazie Netflixa w Polsce.

Nie działa to w przypadku produkcji, które w bazach filmowych mają inne tytuły niż na Netflixie. Dlatego odpada koreański Stranger, który ma więcej nazw niż ja skarpetek.

Miło byłoby, gdyby rozszerzenie współpracowało również z innymi streamingami. Niestety fakt, iż twórcy korzystają z UNOGS, raczej tego nie zapowiada. Ponadto polecam wyłączenie blokowania reklamy na Filmwebie i IMDB, gdyż z włączonym blokerem JoinFlix nie działa poprawnie.

JoinFlix w Google Chrome Web Store

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

showgoers for netflix

Showgoers for Netflix – Oglądaj Netflix z przyjaciółmi (5/10)

Substital

Substital – koniec problemu z napisami zagranicą (3/10)