Netflix Autoplayer – teraz możesz spokojnie zasnąć (7/10)

netflix autoplayer

Z ostatnim dodatkiem miałem problem, bo chociaż założyłem sobie, iż zaprezentuję tylko 10, to znalazłoby się jeszcze kilka wartych uwagi. Do tematu na pewno kiedyś wrócę. Tymczasem Netflix Autoplayer jest jednym z tych narzędzi, które znacząco wpływa na jakość netflixowego życia.

Wtyczka pozwala na wyłączenie komputera po ustalonym czasie lub wybranej liczbie odcinków. Jest to nieocenione w przypadku osób mających tendencję do zasypiania podczas oglądania.

Aby rozszerzenie działało poprawnie, trzeba pobrać plik install.bat, który znajduje się w dolnym polu okna wtyczki. Należy go uruchomić, celem dodania wpisów do rejestru. Bez tego Netflix Autoplayer nie będzie działał prawidłowo.

Netflix Autoplayer w Google Chrome Web Store

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Video Adjust for Netflix

Video Adjust for Netflix – dostosuj kolory (10/10)