Netflix Plus Plus – oceny z IMDB, Rotten Tomatoes i Metacritic (4/10)

Netflix Plus Plus ++

Oceny są dla mnie ważne. Jednak sugerowanie się wyłącznie serwisami pokroju IMDB czy Filmwebu to nietrafiony pomysł. Jednocześnie wiem, iż jeśli coś ma notę w okolicach 3/10 to uwierzcie, lepiej takie wynalazki omijać z daleka. Niemniej, lubię mieć szerszą perspektywę. Dlatego często odwiedzam Rotten Tomatoes i przede wszystkim Metacritic. Rozszerzenie Netflix Plus Plus nieco skraca takie wędrówki, bo już z poziomu wizytówki widowiska wyświetla oceny ze wszystkich wymienionych, nie wliczając Filmwebu (zainteresowanych odsyłam do Film scores for Netflix, czyli rozszerzenia współpracującego z rodzimym portalem).

Netflix Plus Plus
Rozszerzenie Netflix Plus Plus nie radzi sobie z naszymi tytułami | Zrzut ekranu

Właściwie to skracało tę drogę. Żeby cieszyć się pełną funkcjonalnością, trzeba zmienić w ustawieniach preferowany język na angielski. A że z dziewczyną współdzielę konto, to nie chciałem jej psuć zabawy. Szkoda, bo Netflix Plus Plus jest wart polecenia.

Netflix Plus Plus na Google Chrome Web Store

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

FindFlix

FindFlix – odkrywamy ukryte kategorie Netflixa (8/10)

Flix Plus by Lifehacker

Flix Plus by Lifehacker – kolejny zestaw dodatków (9/10)