Showgoers for Netflix – Oglądaj Netflix z przyjaciółmi (5/10)

showgoers for netflix

Używacie rozszerzenia Netflix Party? Porzućcie je czym prędzej. Showgoers for Netflix to jedyne czego Wam potrzeba, jeśli macie ochotę na filmy i seriale ze znajomymi, którzy akurat nie mogą wpaść na wspólne oglądanie. Rozszerzenie pozwala na stworzenie zsynchronizowanego seansu dla wielu użytkowników.

Wygląda to tak, że z poziomu oglądanej pozycji generujesz specjalny link, który przesyłasz znajomym, z którymi chcesz ją obejrzeć. Możesz również szybko udostępnić taki odnośnik na Twitterze czy Facebooku. Od założyciela kanału zależy, jakie uprawnienia będą mieli inni użytkownicy. Możesz pozwolić im pauzować i przewijać materiał lub przypisać taką opcję wyłącznie sobie. Istnieje również możliwość tworzenia otwartych kanałów. Dzięki czemu każdy, kto wejdzie na specjalną podstronę serwisu Showgoers, będzie mógł dołączyć się do imprezy.

Jednak to nie wszystko. Rozszerzenie oferuje również tekstowy chat grupowy. Od siebie dodam, że fajnie byłoby, gdyby stworzono aplikację mobilną do obsługi chatu. Pisanie na laptopie nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż mocno rozprasza, co robi tę funkcjonalność zbyteczną. O wiele lepiej w tym czasie korzystać z komunikatorów oferujących rozmowy grupowe. Jeśli już musicie, bo kto lubi prowadzić tyrady słowne podczas oglądania. Ja na pewno nie.

Showgoers for Netflix w Google Chrome Web Store

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Ben Kingsley jako Mandaryn w Iron Manie 3

Ben Kingsley jako Mandaryn w Iron Manie 3 (1/10)

JoinFlix

JoinFlix – Netflix wprost z IMDB i Filmwebu (6/10)