Substital – koniec problemu z napisami zagranicą (3/10)

Substital

Nie mają końca narzekania mojego znajomego, który ciągle płacze, że mieszkając w Wielkiej Brytanii, nie ma dostępu do rodzimych napisów na Netflixie. Dlatego śpieszę z pomocą emigrantom.

Substital to prosta w obsłudze wyszukiwarka, dzięki której będziecie mogli dodać zewnętrzne napisy z poziomu oglądanego filmu. Nawet jeśli nie znajdują się one w bazie, to możecie wrzucić własne w formacie .SRT, a rozszerzenie zajmie się nałożeniem ich na ekran. Działa również z YouTubem, Dailymotion, Vimeo i kilkoma innymi platformami oferującymi materiały wideo.

Substital w Google Chrome Web Store

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

JoinFlix

JoinFlix – Netflix wprost z IMDB i Filmwebu (6/10)

Floating Player

Floating Player – Netflix w wyskakującym okienku (1/10)