Super Netflix – jeszcze więcej opcji (2/10)

Super Netflix

Super Netflix znają chyba wszyscy, którzy interesowali się tego typu rozszerzeniami. Oferuje szereg dodatkowych funkcji. I niektóre z nich są faktycznie super.

Wtyczka pozwala nie tylko na załadowanie własnych napisów, ale również ręczną zmianę serwera i przepustowości odtwarzanego wideo. Sprawdzicie dzięki niej specyficzne dane o materiale. Zmienicie kolorystykę (Super Netflix oferuje pięć trybów: standardowy, jasny, jaśniejszy, nocny, późnonocny oraz czarno-biały). Ukrywa także spoilery – opisy odcinków i grafiki wiodące. Pozwala na kontrolowanie dźwięku za pomocą kółka myszki. Dodaje również szybkie przewijanie – 10 sekund do przodu i do tyłu.

Super Netflix w Google Chrome Web Store

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Floating Player

Floating Player – Netflix w wyskakującym okienku (1/10)

FindFlix

FindFlix – odkrywamy ukryte kategorie Netflixa (8/10)