chloe zhao reżyserka eternals gwiezdne wojny
in

Czy reżyserka “Eternals” powinna nakręcić film ze świata Gwiezdnych wojen?

Chloé Zhao nakręciła jeden z najgorszych filmów Marvela, a teraz ma wziąć się za Gwiezdne wojny. Co Wy na to?

CZYTAJ WIĘCEJ O:
GWIEZDNE WOJNY / ETERNALS

Zhao, której film “Eternals” podzielił krytyków i widzów, ma wyreżyserować widowisko z uniwersum Gwiezdnych wojen, którego producentem jest Kevin Feige. Reżyserce nikt nie odbierze Oscara za “Nomadland”, jak i nie wymaże z jej portfolio “Eternals”, czyli filmu uznanego przez krytyków za najgorszą produkcję w historii Marvel Studios. Według One Take News i Cinelinx Zhao na razie nie wraca do kameralnych produkcji, a zamiast tego raz jeszcze zabierze się za wielkie widowisko.

Według źródeł sprawa jeszcze nie jest zamknięta, ale Zhao jest blisko podpisania umowy z Disneyem. Jeszcze w październiku wyraziła zainteresowanie nakręceniem tego filmu. “Zrobię wszystko, o co Kevin mnie poprosi” – Zhao powiedziała wtedy serwisowi The Playlist.

Oceny filmów Marvela na IMDB

Obecnie jej ostatni film, “Eternals”, ma zaledwie 46% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes i średnią ocenę 5,6/10. Lepiej jest na IMDB, gdzie użytkownicy wystawili widowisku 6,9/10 przy 65 tysiącach oddanych głosów.

Dlatego pytamy Was, czy reżyserka filmu tak mocno dzielącego widzów i krytyków, powinna dostać możliwość współtworzenia także uniwersum Gwiezdnych wojen.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

 • Czy Twoim zdaniem Chloé Zhao powinna nakręcić film z serii “Gwiezdne wojny”?

  • Księżniczka Leila
   Tak
  • Darth Vader
   Nie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Eternals oceny widzów

“Eternals” dzieli widzów i krytyków

black panther: wakanda forever letitia wright covid-19 shuri

Niezaszczepiona Letitia Wright może opóźnić premierę “Black Panther: Wakanda Forever”