wróć do mnie i want you back 2022 film amazon prime video
in

Premiera dnia: “Wróć do mnie” na Prime Video

Zwiastun filmu

Na okres po walentynkach przypada pik rozstań, więc Prime Video idealnie wbiło się z premierą “Wróć do mnie” – najnowszej komedii romantycznej, która zabiera nas w wesoły świat separacji, rozwodów, rozłąk i morderstw w afekcie.

“Wróć do mnie” to komedia romantyczna wyreżyserowana przez Jasona Orleya (“Big Time Adolescence”). Film nakręcił do scenariusza Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, którzy wcześniej pracowali razem nad “How I Met Your Father”, “Love, Victor”, “Dziadek z przypadku”, “The Neighbors”, “Był sobie chłopiec” czy “Tacy jesteśmy” (również obejrzycie na Prime Video ▶).

Jenny Slate i Charlie Day w filmie "Wróć do mnie"
Jenny Slate i Charlie Day w filmie “Wróć do mnie”

Film opowiada o Emmie (Jenny Slate) i Peterze (Charlie Day), którzy zostali zostawieni przez partnerów w podobnym czasie. Okazuje się, że pracują w tym samym budynku. Postanawiają wspierać się w bólu, aż z czasem wymyślają makiaweliczny plan, który zakłada, iż Peter rozbije związek byłego Emmy, a Emma rozbije związek Petera.

Przyzwoite recenzje

Pierwsze opinie o filmie są umiarkowanie zachęcające. “Wróć do mnie” ma już 55 recenzji na Rotten Tomatoes i 89% z nich to opinie pozytywne. Średnia nota dla widowiska to na tę chwilę 7/10. Z kolei na IMDB film ma ocenę 6,7/10 przy 154 głosach widzów. Chwalony jest humor, a widowisko określa się jako ciepłe i ujmujące. Atutem filmu jest gra aktorska. Jednocześnie niektórzy zarzucają produkcji przewidywalność.

“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Warszawa, cyfra w tytule, wielka miłość, nieśmieszne żarty i Mikołaj Roznerski – to może oznaczać tylko jedno – polska komedia romantyczna nadchodzi! Czytaj więcej o “8 rzeczach, których nie wiecie o facetach” ▶

“Wróć do mnie” już możecie obejrzeć na Prime Video. Film jest sugerowany widzom, którzy ukończyli 18 rok życia.

Film “Wróć do mnie” obejrzycie online w serwisie Prime Video ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kim jest anna serial netflix

Premiera dnia: “Kim jest Anna?” w serwisie Netflix

daredevil znika z netflixa marvel disney plus

“Daredevil” i inne produkcje Marvela opuszczą Netflix w marcu