Shogun oglądaj online serial disney

Premiera dnia: “Wróć do mnie” na Prime Video

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Zwiastun filmu

Na okres po walentynkach przypada pik rozstań, więc Prime Video idealnie wbiło się z premierą “Wróć do mnie” – najnowszej komedii romantycznej, która zabiera nas w wesoły świat separacji, rozwodów, rozłąk i morderstw w afekcie.

“Wróć do mnie” to komedia romantyczna wyreżyserowana przez Jasona Orleya (“Big Time Adolescence”). Film nakręcił do scenariusza Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, którzy wcześniej pracowali razem nad “How I Met Your Father”, “Love, Victor”, “Dziadek z przypadku”, “The Neighbors”, “Był sobie chłopiec” czy “Tacy jesteśmy” (również obejrzycie na Prime Video ▶).

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja
Jenny Slate i Charlie Day w filmie "Wróć do mnie"
Jenny Slate i Charlie Day w filmie “Wróć do mnie”

Film opowiada o Emmie (Jenny Slate) i Peterze (Charlie Day), którzy zostali zostawieni przez partnerów w podobnym czasie. Okazuje się, że pracują w tym samym budynku. Postanawiają wspierać się w bólu, aż z czasem wymyślają makiaweliczny plan, który zakłada, iż Peter rozbije związek byłego Emmy, a Emma rozbije związek Petera.

Przyzwoite recenzje

Pierwsze opinie o filmie są umiarkowanie zachęcające. “Wróć do mnie” ma już 55 recenzji na Rotten Tomatoes i 89% z nich to opinie pozytywne. Średnia nota dla widowiska to na tę chwilę 7/10. Z kolei na IMDB film ma ocenę 6,7/10 przy 154 głosach widzów. Chwalony jest humor, a widowisko określa się jako ciepłe i ujmujące. Atutem filmu jest gra aktorska. Jednocześnie niektórzy zarzucają produkcji przewidywalność.

“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Warszawa, cyfra w tytule, wielka miłość, nieśmieszne żarty i Mikołaj Roznerski – to może oznaczać tylko jedno – polska komedia romantyczna nadchodzi! Czytaj więcej o “8 rzeczach, których nie wiecie o facetach” ▶

“Wróć do mnie” już możecie obejrzeć na Prime Video. Film jest sugerowany widzom, którzy ukończyli 18 rok życia.

Film “Wróć do mnie” obejrzycie online w serwisie Prime Video ▶

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x