Shogun oglądaj online serial disney

Dni Wrzuta.pl są policzone

Dariusz Filipek
1 min czytania
Wrzuta zamknięta i bardzo dobrze!

Z ostatniej chwili

Aż dziw, że trwało to tak długo. Serwis Wrzuta.pl działał nieprzerwanie od 2006 roku. I od tego czasu nie zmienił się zbyt mocno. Od początku funkcjonował przede wszystkim, jako zrzut dla pirackich treści i najpewniej tak będzie po dzień, kiedy to wyzionie ducha.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Nie zapisujcie sobie tej daty. Szkoda długopisu. Wiedzcie jednak, że Wrzuta.pl znika 31 sierpnia.

(…) podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego serwisu z powodów biznesowych z dniem 31 sierpnia 2017.

Równocześnie przypominamy, że zgodnie z postanowieniami pkt 18 Regulaminu, serwis Wrzuta.pl nie zapewnia archiwizowania i przechowywania plików, komentarzy ani jakichkolwiek innych treści udostępnionych w serwisie. Dlatego już teraz, zachęcamy do pobrania wszystkich materiałów, które umieścili Państwo w serwisie Wrzuta.pl. Prosimy pamiętać, by przenieść wszystkie niezbędne Państwu treści najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku. Po tym terminie, serwis przestanie funkcjonować.

Ktoś w Grupie Wirtualna Polska poszedł po rozum do głowy, dochodząc do wniosku, iż nie ma sensu narażać się na kolejne pozwy sądowe przez serwis, który najlepsze dni ma za sobą.

I w ten sposób kolejne nieokiełznane lęgowisko piractwa odchodzi w niepamięć. I bardzo dobrze. W dobie popularyzacji streamingu muzyki i wideo nie będę po Wrzucie tęsknił nawet przez moment.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ASPERGER GAMEPLAYS ZONE
ASPERGER GAMEPLAYS ZONE
5 lat temu

Taka legenda polskiego internetu odeszła… Już ponad rok temu.

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  ASPERGER GAMEPLAYS ZONE
5 lat temu

Przynajmniej domena została. Ach, co ja bym dał za taką domenę.;)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x