wrzuta.pl zamknięta
Wrzuta zamknięta i bardzo dobrze!
in

SMUTNESMUTNE

Dni Wrzuta.pl są policzone

Aż dziw, że trwało to tak długo. Serwis Wrzuta.pl działał nieprzerwanie od 2006 roku. I od tego czasu nie zmienił się zbyt mocno. Od początku funkcjonował przede wszystkim, jako zrzut dla pirackich treści i najpewniej tak będzie po dzień, kiedy to wyzionie ducha.

Nie zapisujcie sobie tej daty. Szkoda długopisu. Wiedzcie jednak, że Wrzuta.pl znika 31 sierpnia.

(…) podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego serwisu z powodów biznesowych z dniem 31 sierpnia 2017.

Równocześnie przypominamy, że zgodnie z postanowieniami pkt 18 Regulaminu, serwis Wrzuta.pl nie zapewnia archiwizowania i przechowywania plików, komentarzy ani jakichkolwiek innych treści udostępnionych w serwisie. Dlatego już teraz, zachęcamy do pobrania wszystkich materiałów, które umieścili Państwo w serwisie Wrzuta.pl. Prosimy pamiętać, by przenieść wszystkie niezbędne Państwu treści najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku. Po tym terminie, serwis przestanie funkcjonować.

Ktoś w Grupie Wirtualna Polska poszedł po rozum do głowy, dochodząc do wniosku, iż nie ma sensu narażać się na kolejne pozwy sądowe przez serwis, który najlepsze dni ma za sobą.

I w ten sposób kolejne nieokiełznane lęgowisko piractwa odchodzi w niepamięć. I bardzo dobrze. W dobie popularyzacji streamingu muzyki i wideo nie będę po Wrzucie tęsknił nawet przez moment.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2 komentarzy

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Piąty element

Nie będzie kolejnego Piątego elementu!

Netflix Ozark serial recenzja
9/10

Recenzja Ozark – serialu, za który znów pokochałem Netflix