wrzuta.pl zamknięta
Wrzuta zamknięta i bardzo dobrze!
in

SMUTNESMUTNE

Dni Wrzuta.pl są policzone

Aż dziw, że trwało to tak długo. Serwis Wrzuta.pl działał nieprzerwanie od 2006 roku. I od tego czasu nie zmienił się zbyt mocno. Od początku funkcjonował przede wszystkim, jako zrzut dla pirackich treści i najpewniej tak będzie po dzień, kiedy to wyzionie ducha.

Nie zapisujcie sobie tej daty. Szkoda długopisu. Wiedzcie jednak, że Wrzuta.pl znika 31 sierpnia.

(…) podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności naszego serwisu z powodów biznesowych z dniem 31 sierpnia 2017.

Równocześnie przypominamy, że zgodnie z postanowieniami pkt 18 Regulaminu, serwis Wrzuta.pl nie zapewnia archiwizowania i przechowywania plików, komentarzy ani jakichkolwiek innych treści udostępnionych w serwisie. Dlatego już teraz, zachęcamy do pobrania wszystkich materiałów, które umieścili Państwo w serwisie Wrzuta.pl. Prosimy pamiętać, by przenieść wszystkie niezbędne Państwu treści najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku. Po tym terminie, serwis przestanie funkcjonować.

Ktoś w Grupie Wirtualna Polska poszedł po rozum do głowy, dochodząc do wniosku, iż nie ma sensu narażać się na kolejne pozwy sądowe przez serwis, który najlepsze dni ma za sobą.

I w ten sposób kolejne nieokiełznane lęgowisko piractwa odchodzi w niepamięć. I bardzo dobrze. W dobie popularyzacji streamingu muzyki i wideo nie będę po Wrzucie tęsknił nawet przez moment.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Piąty element

Nie będzie kolejnego Piątego elementu!

Netflix Ozark serial recenzja
9/10

Recenzja Ozark – serialu, za który znów pokochałem Netflix