Shogun oglądaj online serial disney

Premiera dnia: “Wspaniała pani Maisel” wraca z czwartym sezonem na Prime Video

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Zwiastun serialu

“Wspaniała pani Maisel” to jeden z tych seriali, dla których warto subskrybować Prime Video. Tym bardziej cieszy, że ten świetny komediodramat wrócił własnie z nowymi odcinkami.

“Wspaniała pani Maisel” wróciła na Prime Video z czwartym, a jednocześnie przedostatnim sezonem. Widowisko stworzone przez Amy Sherman-Palladino (“Kochane kłopoty”) zaczyna się jako historia o gospodyni domowej, której małżeństwo ma się ku końcowi, ale jednocześnie w jej życiu pojawia się okazja, aby stanąć na deskach jako stand-uperka. Nic niesamowitego, prawda? Tak mogłoby być, gdyby akcja widowiska rozgrywała się w dzisiejszych czasach, ale opowieść rozpoczyna się pod koniec lat 50. Dzięki czemu poruszono tematy nierówności społecznych — pomiędzy płciami, klasami czy orientacjami seksualnymi.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Jednym z najmocniejszych punktów “Wspaniałej pani Maisel” jest odtwórczyni główniej roli. Rachel Brosnahan stworzyła postać prawdziwą, nietuzinkową, wpadającą w oko (nie tylko dlatego, że w jednym z odcinków obnaża się przed publicznością). Aktorkę portretującą Midge Maisel wcześniej widzieliście w kilku innych serialach – “Crisis in Six Scenes” (również na Prime Video ▶) czy w “Projekcie Manhattan” (dostępnym na Viaplay ▶).

Jeden z najlepszych seriali od Prime Video

O tym, że serial warto oglądać, nie ma sensu przekonywać już przekonanych, gdyż ci wiedzą, iż mają do czynienia ze świetnie zrealizowaną, opowiedzianą i błyskotliwą historią z bezbłędnie dobraną ekipą aktorską. Całej reszcie warto z grubsza nakreślić, iż “Wspaniała pani Maisel” ma na IMDB ocenę 8,7/10 przy 99 tysiącach oddanych głosów, co plasuje ją obecnie na 90. pozycji pośród najlepiej ocenianych seriali w serwisie.

p 1 90722409 3 hard truths about work life balance apple tvs severance eerily illustrates

“Rozdzielenie” hitem Apple TV+

“Rozdzielenie” wkupiło się zarówno w łaski krytyków, jak i masowej widowni. Jedni i drudzy rozpływają się nad nowym serialem od Apple TV+. Czytaj więcej o serialu ▶

Ponadto wszystkie sezony zostały pozytywnie przyjęte przez krytyków. Pierwszy na Rotten Tomatoes ma ocenę 7,6/10, drugi 8,2/10, trzeci 7,6/10, a czwarty do tej pory oceniło 20 recenzentów i średnia nota dla produkcji jest na tę chwilę najsłabsza, gdyż wynosi 6,6/10.

Dwa odcinki co tydzień

Tym razem Prime Video nie wypuściło wszystkich odcinków sezonu naraz. Zamiast tego dostaliśmy dwa pierwsze. Co tydzień będziemy dostawali kolejne dwa, a cały sezon zamknie się na odcinku ósmym, który obejrzycie 11 marca 2022 roku.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Serial “Wspaniała pani Maisel” obejrzycie online w serwisie Prime Video ▶

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x