doktor strange w multiwersum obłędu wszystkei zwiastuny ze super bowl 2022
in ,

SUPER!SUPER!

“Doktor Strange w multiwersum obłędu” i nie tylko. Przed Wami wszystkie zwiastuny ze Super Bowl 2022

Chociaż za niektóre 30-sekundowe reklamy podczas tegorocznego Super Bowl trzeba było zapłacić aż 8 milionów dolarów, to ciągle wychodząca z pandemicznego spustoszenia branża filmowa nie żałowała grosza, aby zaprezentować swoje nadchodzące widowiska.

Super Bowl to Gwiazdka pośród amerykańskich sportowych świąt. Właśnie wtedy widownia najliczniej zasiada przed telewizorami, aby obejrzeć finał rozgrywek NFL. Jest to również moment, gdy największe firmy specjalnie na ten czas przygotowują niepokazywane nigdy wcześniej reklamy swoich usług i produktów. Często słono płacą zarówno za czas ekranowy, jak i samą produkcję materiałów promocyjnych.

Rokrocznie branża filmowa dokłada do tego swój worek pieniędzy. Nie inaczej było w tym roku. Jakkolwiek podczas Super Bowl często można było obejrzeć tylko fragmenty zapowiedzi nadchodzących filmów i seriali, a aby zobaczyć ich pełne wersje, trzeba zwyczajowo wejść na YouTube.

“Doktor Strange w multiwersum obłędu”

Super Bowl bez zwiastuna filmu od Marvel Studios mogłoby się odbyć, ale co to byłoby za Super Bowl. Producent superbohaterskich widowisk od lat zaszczyca sportową widownię zwiastunami swoich nowych filmów i tak było również w roku bieżącym. Najnowsza produkcja Kevina Feige rozgrzała internet do czerwoności. W niespełna dobę zwiastun obejrzało 22 miliony widzów na YouTube na oficjalnym kanale Marvel Entertainment, co robi wrażenie. Zapowiedź filmu również.

“Nie!”

Jordan Peele wraca z kolejnym widowiskiem. Wcześniej nakręcił “Uciekaj!” i “To my”, a także wyprodukował “Lorenę”, “Krainę Lovecrafta”, “Candymana” czy “Strefę mroku”. Zwiastun nie ujawnia wiele, ale pozwala sądzić, iż na jednym z licznych rancz w Stanach Zjednoczonych dzieje się coś osobliwego i niebezpiecznego.

“Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”

Dostaliśmy również zapowiedź serialowego “Władcy Pierścieni”, który jest jedną z najdroższych filmowych opowieści w odcinkach, jaka do tej pory powstała. Czy opłaciło się pakować niebotyczne pieniądze w serial Prime Video? Tego dowiemy się już na początku września.

Jurassic World Dominion

To widowisko połączy przygody bohaterów “Jurassic World” i “Jurassic Park” w widowisku, w którym dinozaury niebezpiecznie rozpanoszyły się na suchym lądzie. I trzeba przyznać, że film zapowiada się zdumiewająco i ekscytująco.

“Moon Knight”

Nowe przygody Doktora Strange’a nie są jedyną rzeczą, jaką pokazał nam Marvel. Firma pochwaliła się również półminutową zapowiedzią najnowszego serialu, który zmierza na Disney+. Widowisko obejrzymy pod koniec przyszłego miesiąca, 30 marca.

“Ambulance”

Universal musi mocno wierzyć w nadchodzący film Michaela Baya. “Ambulance” 8 kwietnia opowie o nieudanym napadzie, po którym przestępcy pakują się do karetki pogotowia. Będzie sie działo.

“Zaginione miasto”

“Zaginione miasto” to obietnica wciągającej i niebezpiecznej przygody, w której udział biorą Sandra Bullock, Channing Tatum, Brad Pitt i Daniel Radcliffe. Gwiazdorsko!

“Sonic 2: Szybki jak błyskawica”

Jeśli tak jak ja zawsze byliście team Sonic, a nie team Mario, to z radością obejrzycie najnowszą zapowiedź kontynuacji przygód niebieskiego jeża.

“Uncharted”

Niestety krytycy na Rotten Tomates nie zostawiają na “Uncharted” suchej nitki, ale mimo to Sony Pictures ze wszystkich sił stara się sprzedać widowni film.

DC – The World Needs Heroes

Dosyć odważną decyzją Warner Bros. było, że wytwórnia nie postawiła na jednego konia, czyli “Batmana”. Zamiast tego przypomniano, iż w tym roku na ekranach kin obejrzymy również wiele innych adaptacji komiksów DC Comics – “The Flash”, “Aquamana i Zaginione Królestwo” oraz “Black Adam”.

Netflix

Netlix na Super Bowl postanowił upchnąć w jednym, krótkim materiale, jak najwięcej nadchodzących filmów. Przed nami “Na noże 2”, “Day Shift”, “The Mother”, “Enola Holmes 2”, “The Gray Man”, “Slumberland”, “You People”, “Me Time”, “The School for Good and Evil” i “The Adam Project”.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

filmu o miłości i związkach

10 filmów o miłości i związkach, które warto obejrzeć w romantyczny wieczór

bel-air 2022

Premiera dnia: “Bel-Air” w serwisie Peacock