Wychowane przez wilki sezon 2 hbo max serial raised by wolves
"Wychowane przez wilki" z drugim sezonem
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Wychowane przez wilki” z drugim sezonem na HBO GO

Zwiastun serialu

“Wychowane przez wilki” wróciło z drugim sezonem na HBO GO. Już dziś obejrzycie dwa premierowe odcinki serialu.

“Wychowane przez wilki” to serial serwisu HBO Max, który został napisany przez Aarona Guzikowskiego. Scenarzysta wcześniej pracował nad serialem “The Red Road”. Ma także na koncie scenariusz do świetnego thrillera kryminalnego “Labirynt”. Jednym z producentów serialu jest Ridley Scott, który wyreżyserował kilka odcinków widowiska.

W historii opowiadającej o androidach wychowujących ludzkie dzieci na osobliwej planecie zobaczycie znaną z “Wybawienia” Amandę Collin wcielającą się w Matkę oraz grającego Ojca Abubakara Salima, którego wcześniej mogliście oglądać w serialu “Jamestown”.

Pozytywne opinie

Opinie o pierwszym sezonie tego specyficznego sci-fi są głównie pozytywne. 74% recenzji zachęca do obejrzenia, a średnia ocena dziesięcioodcinkowej odsłony, która zadebiutowała w 2020 roku to 7,1/10. Drugi sezon do tej pory zebrał zaledwie sześć opinii pośród krytyków. To niewiele, ale pocieszające jest to, że wszystkie są na tak. Średnia nota na tę chwilę wynosi 7,3/10. Widownia niewiele, ale jednak lepiej niż krytycy przyjęła “Wychowane przez wilki”. Na IMDB serial oceniono 63 tysiące razy i średnia serialu tam to obecnie 7,5/10.

Wychowanie dzieci to nie jest najprostsza sprawa. Nawet dla androida
Wychowanie dzieci to nie jest najprostsza sprawa. Nawet dla androida

Gdzie oglądać?

Na HBO GO (niedługo HBO Max) możecie już obejrzeć dwa odcinki nowego sezonu. Kolejne będą pojawiały się w serwisie co tydzień.

Drugi sezon serialu “Wychowane przez wilki” obejrzycie online w serwisie HBO GO ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

white night jonestown jim jones świątynia ludu film

Zbiorowe samobójstwo w Jonestown przypomni film “White Night”

murderville serial netflix

Premiera dnia: “Murderville” w serwisie Netflix