Zwiastun Avengers: Infinity War wyciek online
Zdjęcie ze zwiastuna Avengers: Infinity War | Źr. Foto. VK
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Wyciekł zwiastun Avengers: Infinity War

Wyciekł zwiastun Avengers: Infinity War. Materiał został nagrany niechlujnie smartfonem, więc jakość jest opłakana, ale możemy poczuć przedsmak wielkiego wydarzenia, jakim będzie trzecia część Avengers.

Pomimo że momentami widać niewiele, a głos jest mocno przytłumiony, to można śmiało stwierdzić, iż zapowiada się nam niezwykle epickie widowisko.

Oglądajcie i dzielcie się wideo szybko, bo może zostać niedługo usunięte!

Na zwiastunie widać dokładnie to, co było opisywane przez uczestników San Diego Comic Con oraz D23. U boku Avengers stają Strażnicy Galaktyki, by stoczyć bój z największym możliwym zagrożeniem – Thanosem. Wygląda to dosyć dramatycznie.

Ponadto mogliśmy zobaczyć Spider-Mana w nowym kostiumie!

I to nam powinno wystarczyć. Zwiastuna w dobrej jakości w najbliższym czasie się nie spodziewam. Marvel Studios jest obecnie pochłonięte promocją filmu Thor: Ragnarok, który będzie miał premierę 27 października. A 14 lutego na dużych ekranach zobaczymy Black Panther. Avengers: Infinity War pojawi się w kinach dopiero 26 kwietnia.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Drugi sezon Stranger Things - zwiastun online

Drugi sezon Stranger Things może być lepszy niż pierwszy

Thor Ragnarok SDCC 2017

TOP 8 najlepszych zwiastunów SDCC 2017