Zwiastun Avengers: Infinity War wyciek online
Zdjęcie ze zwiastuna Avengers: Infinity War | Źr. Foto. VK
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Wyciekł zwiastun Avengers: Infinity War

Wyciekł zwiastun Avengers: Infinity War. Materiał został nagrany niechlujnie smartfonem, więc jakość jest opłakana, ale możemy poczuć przedsmak wielkiego wydarzenia, jakim będzie trzecia część Avengers.

Pomimo że momentami widać niewiele, a głos jest mocno przytłumiony, to można śmiało stwierdzić, iż zapowiada się nam niezwykle epickie widowisko.

Oglądajcie i dzielcie się wideo szybko, bo może zostać niedługo usunięte!

Na zwiastunie widać dokładnie to, co było opisywane przez uczestników San Diego Comic Con oraz D23. U boku Avengers stają Strażnicy Galaktyki, by stoczyć bój z największym możliwym zagrożeniem – Thanosem. Wygląda to dosyć dramatycznie.

Ponadto mogliśmy zobaczyć Spider-Mana w nowym kostiumie!

I to nam powinno wystarczyć. Zwiastuna w dobrej jakości w najbliższym czasie się nie spodziewam. Marvel Studios jest obecnie pochłonięte promocją filmu Thor: Ragnarok, który będzie miał premierę 27 października. A 14 lutego na dużych ekranach zobaczymy Black Panther. Avengers: Infinity War pojawi się w kinach dopiero 26 kwietnia.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Drugi sezon Stranger Things - zwiastun online

Drugi sezon Stranger Things może być lepszy niż pierwszy

Thor Ragnarok SDCC 2017

TOP 8 najlepszych zwiastunów SDCC 2017