wyjaśniamy koronawirus netflix serial dokumentalny
Wyjaśniamy: Koronawirus (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Wyjaśniamy: Koronawirus to serial dokumentalny Netflixa o pandemii

Netflix wypuści bardzo akuratny serial dokumentalny Wyjaśniamy: Koronawirus. Program pojawi się w serwisie już w niedzielę.

Serial dokumentalny Wyjaśniamy: Koronawirus traktuje o świecie, który w 2020 roku całkowicie się zmienił z powodu rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa. Program dokumentalny przeanalizuje pandemię, a także wypunktuje sposoby na jej zwalczanie. Przybliży także pomysły na radzenie sobie z jej konsekwencjami, które dotyczą nie tylko zachorowań, ale również wpływu choroby na nasze życie i psychikę. W programie wypowiadają się ludzie, którzy przewidywali, że pandemia taka jak ta nastąpi oraz specjaliści w swoich dziedzinach. Z serialu mamy się dowiedzieć, jak to wszystko się skończy.

Wyjaśniamy to znana i lubiana seria, która doczekała się dwóch sezonów i opowiada o różnych zagadnieniach naukowych, społecznych, politycznych, a nawet tych dotyczących kultury. Powstały również spin-offy – Wyjaśniamy tajemnice seksu oraz Wyjaśniamy tajemnice umysłu.

Serwis Quibi też ma program o koronawirusie

Kilka dni temu serwis Quibi wystartował z serią krótkich materiałów w ramach programu Answered traktującego o radzeniu sobie w świecie opanowanym przez pandemię. Z serwisu możecie korzystać przez 90-dni za darmo, więc to idealny moment, by sprawdzić materiały Quibi. Więcej o programie Answered dowiecie się pod tym odnośnikiem. Zarówno Wyjaśniamy, jak i Answered to programy produkowane przez Vox Media.

Ponadto możecie sprawdzić naszą listę najciekawszych dokumentów traktujących o epidemiach i pandemiach. Sprawdziliśmy również filmy oraz seriale w tej tematyce. Warto również zapoznać się z serialem dokumentalnym Pandemia.

Oglądaj online serial dokumentalny Wyjaśniamy: Koronawirus w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

netflix liczba subskrybentów 2020 koronawirus

Netflix zyskał prawie 16 milionów subskrybentów. Pomógł koronawirus

Sukcesja sezon 3 hbo go zarobki

Obsada Sukcesji wynegocjowała rekordowe stawki. Zazdrościmy