wyjaśniamy koronawirus netflix serial dokumentalny
Wyjaśniamy: Koronawirus (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Wyjaśniamy: Koronawirus to serial dokumentalny Netflixa o pandemii

Netflix wypuści bardzo akuratny serial dokumentalny Wyjaśniamy: Koronawirus. Program pojawi się w serwisie już w niedzielę.

Serial dokumentalny Wyjaśniamy: Koronawirus traktuje o świecie, który w 2020 roku całkowicie się zmienił z powodu rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa. Program dokumentalny przeanalizuje pandemię, a także wypunktuje sposoby na jej zwalczanie. Przybliży także pomysły na radzenie sobie z jej konsekwencjami, które dotyczą nie tylko zachorowań, ale również wpływu choroby na nasze życie i psychikę. W programie wypowiadają się ludzie, którzy przewidywali, że pandemia taka jak ta nastąpi oraz specjaliści w swoich dziedzinach. Z serialu mamy się dowiedzieć, jak to wszystko się skończy.

Wyjaśniamy to znana i lubiana seria, która doczekała się dwóch sezonów i opowiada o różnych zagadnieniach naukowych, społecznych, politycznych, a nawet tych dotyczących kultury. Powstały również spin-offy – Wyjaśniamy tajemnice seksu oraz Wyjaśniamy tajemnice umysłu.

Serwis Quibi też ma program o koronawirusie

Kilka dni temu serwis Quibi wystartował z serią krótkich materiałów w ramach programu Answered traktującego o radzeniu sobie w świecie opanowanym przez pandemię. Z serwisu możecie korzystać przez 90-dni za darmo, więc to idealny moment, by sprawdzić materiały Quibi. Więcej o programie Answered dowiecie się pod tym odnośnikiem. Zarówno Wyjaśniamy, jak i Answered to programy produkowane przez Vox Media.

Ponadto możecie sprawdzić naszą listę najciekawszych dokumentów traktujących o epidemiach i pandemiach. Sprawdziliśmy również filmy oraz seriale w tej tematyce. Warto również zapoznać się z serialem dokumentalnym Pandemia.

Oglądaj online serial dokumentalny Wyjaśniamy: Koronawirus w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix liczba subskrybentów 2020 koronawirus

Netflix zyskał prawie 16 milionów subskrybentów. Pomógł koronawirus

Sukcesja sezon 3 hbo go zarobki

Obsada Sukcesji wynegocjowała rekordowe stawki. Zazdrościmy