X-Force zadebiutuje najprawdopodobniej w 2019 roku | Marvel Comics
in

Znamy reżysera X-Force – spin-offu Deadpoola

Na stołku reżyserskim zasiądzie Drew Goddard, czyli człowiek w Hollywood znany, jednak kojarzony głównie jako scenarzysta. Spod jego pióra wyszło kilka kinowych hitów, w tym Projekt: Monster, World War Z oraz Marsjanin. Ma na koncie skrypty do serialu Buffy i Zagubieni. W świecie ekranizacji komiksów również nie jest nieobyty, bo pisał Netflixowego Daredevila i stworzył scenariusz do niepowstałego filmu The Sinister Six, który miał reżyserować. Do tej pory sfilmował tylko horror Dom w głębi lasu oraz kilka odcinków serialu komediowego The Good Place.

Czy uniesie ciężar produkcji? Najprawdopodobniej. W branży jest od lat i nie można mu odmówić doświadczenia, nawet jeśli rzadko stawał za kamerą. Jego Dom w głębi lasu nie zrobił na mnie większego wrażenia, ale wielu widzom i krytykom przypadł do gustu. Ponadto reżyserzy z podobnym dorobkiem z powodzeniem adaptowali komiksy.

X-Force
Oryginalny skład X-Force. Sprzedano 5 mln egzemplarzy pierwszego numeru (dziś nieosiągalne) | Marvel Comics

X-Force to komiksowa grupa mutantów, której pierwszym liderem był Cable. Wraz z Domino, Boom Boom, Cannonballem, Feral, Shatterstarem oraz Warpathem zajmowali się przeciwnikami w mniej delikatny sposób niż bohaterzy komiksu X-Men, którego X-Force jest spin-offem. Cable i Domino zobaczymy już w Deapoolu 2.

Przeczytaj recenzję: The Defenders

Przyznaję, że nie jestem jakoś szczególnie podekscytowany wyborem reżysera. Co nie zmienia tego, że życzę Goddardowi, by uniósł ciężar produkcji i dostarczył nam jak najlepsze kino. Najlepiej pełne seksu i przemocy. Bo X-Force na to zasługuje.

Premiera filmu odbędzie się najprawdopodobniej w 2019 roku. Goddard napisze również scenariusz.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Siódmy sezon Gry o tron piractwo

Siódmy sezon Gry o tron pobił niechlubny rekord

Zło we mnie film 2015
8/10

“Zło we mnie” – recenzja filmu