The Boys sezon 4

Znamy reżysera X-Force – spin-offu Deadpoola

Dariusz Filipek
2 min czytania
X-Force zadebiutuje najprawdopodobniej w 2019 roku | Marvel Comics

Z ostatniej chwili

Na stołku reżyserskim zasiądzie Drew Goddard, czyli człowiek w Hollywood znany, jednak kojarzony głównie jako scenarzysta. Spod jego pióra wyszło kilka kinowych hitów, w tym Projekt: Monster, World War Z oraz Marsjanin. Ma na koncie skrypty do serialu Buffy i Zagubieni. W świecie ekranizacji komiksów również nie jest nieobyty, bo pisał Netflixowego Daredevila i stworzył scenariusz do niepowstałego filmu The Sinister Six, który miał reżyserować. Do tej pory sfilmował tylko horror Dom w głębi lasu oraz kilka odcinków serialu komediowego The Good Place.

- Reklama -
Ad image

Czy uniesie ciężar produkcji? Najprawdopodobniej. W branży jest od lat i nie można mu odmówić doświadczenia, nawet jeśli rzadko stawał za kamerą. Jego Dom w głębi lasu nie zrobił na mnie większego wrażenia, ale wielu widzom i krytykom przypadł do gustu. Ponadto reżyserzy z podobnym dorobkiem z powodzeniem adaptowali komiksy.

X-Force
Oryginalny skład X-Force. Sprzedano 5 mln egzemplarzy pierwszego numeru (dziś nieosiągalne) | Marvel Comics

X-Force to komiksowa grupa mutantów, której pierwszym liderem był Cable. Wraz z Domino, Boom Boom, Cannonballem, Feral, Shatterstarem oraz Warpathem zajmowali się przeciwnikami w mniej delikatny sposób niż bohaterzy komiksu X-Men, którego X-Force jest spin-offem. Cable i Domino zobaczymy już w Deapoolu 2.

Przeczytaj recenzję: The Defenders

Przyznaję, że nie jestem jakoś szczególnie podekscytowany wyborem reżysera. Co nie zmienia tego, że życzę Goddardowi, by uniósł ciężar produkcji i dostarczył nam jak najlepsze kino. Najlepiej pełne seksu i przemocy. Bo X-Force na to zasługuje.

Premiera filmu odbędzie się najprawdopodobniej w 2019 roku. Goddard napisze również scenariusz.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz