X-Force zadebiutuje najprawdopodobniej w 2019 roku | Marvel Comics
in

Znamy reżysera X-Force – spin-offu Deadpoola

Na stołku reżyserskim zasiądzie Drew Goddard, czyli człowiek w Hollywood znany, jednak kojarzony głównie jako scenarzysta. Spod jego pióra wyszło kilka kinowych hitów, w tym Projekt: Monster, World War Z oraz Marsjanin. Ma na koncie skrypty do serialu Buffy i Zagubieni. W świecie ekranizacji komiksów również nie jest nieobyty, bo pisał Netflixowego Daredevila i stworzył scenariusz do niepowstałego filmu The Sinister Six, który miał reżyserować. Do tej pory sfilmował tylko horror Dom w głębi lasu oraz kilka odcinków serialu komediowego The Good Place.

Czy uniesie ciężar produkcji? Najprawdopodobniej. W branży jest od lat i nie można mu odmówić doświadczenia, nawet jeśli rzadko stawał za kamerą. Jego Dom w głębi lasu nie zrobił na mnie większego wrażenia, ale wielu widzom i krytykom przypadł do gustu. Ponadto reżyserzy z podobnym dorobkiem z powodzeniem adaptowali komiksy.

X-Force
Oryginalny skład X-Force. Sprzedano 5 mln egzemplarzy pierwszego numeru (dziś nieosiągalne) | Marvel Comics

X-Force to komiksowa grupa mutantów, której pierwszym liderem był Cable. Wraz z Domino, Boom Boom, Cannonballem, Feral, Shatterstarem oraz Warpathem zajmowali się przeciwnikami w mniej delikatny sposób niż bohaterzy komiksu X-Men, którego X-Force jest spin-offem. Cable i Domino zobaczymy już w Deapoolu 2.

Przeczytaj recenzję: The Defenders

Przyznaję, że nie jestem jakoś szczególnie podekscytowany wyborem reżysera. Co nie zmienia tego, że życzę Goddardowi, by uniósł ciężar produkcji i dostarczył nam jak najlepsze kino. Najlepiej pełne seksu i przemocy. Bo X-Force na to zasługuje.

Premiera filmu odbędzie się najprawdopodobniej w 2019 roku. Goddard napisze również scenariusz.

Znajdź nas na Facebooku

Ładowanie...

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

canal plus hbo player pl

Siódmy sezon Gry o tron piractwo

Siódmy sezon Gry o tron pobił niechlubny rekord

Zło we mnie film 2015
8/10

Zło we mnie to najlepszy horror, który widziałem w 2017 roku