X-Force zadebiutuje najprawdopodobniej w 2019 roku | Marvel Comics
in

Znamy reżysera X-Force – spin-offu Deadpoola

Na stołku reżyserskim zasiądzie Drew Goddard, czyli człowiek w Hollywood znany, jednak kojarzony głównie jako scenarzysta. Spod jego pióra wyszło kilka kinowych hitów, w tym Projekt: Monster, World War Z oraz Marsjanin. Ma na koncie skrypty do serialu Buffy i Zagubieni. W świecie ekranizacji komiksów również nie jest nieobyty, bo pisał Netflixowego Daredevila i stworzył scenariusz do niepowstałego filmu The Sinister Six, który miał reżyserować. Do tej pory sfilmował tylko horror Dom w głębi lasu oraz kilka odcinków serialu komediowego The Good Place.

Czy uniesie ciężar produkcji? Najprawdopodobniej. W branży jest od lat i nie można mu odmówić doświadczenia, nawet jeśli rzadko stawał za kamerą. Jego Dom w głębi lasu nie zrobił na mnie większego wrażenia, ale wielu widzom i krytykom przypadł do gustu. Ponadto reżyserzy z podobnym dorobkiem z powodzeniem adaptowali komiksy.

X-Force
Oryginalny skład X-Force. Sprzedano 5 mln egzemplarzy pierwszego numeru (dziś nieosiągalne) | Marvel Comics

X-Force to komiksowa grupa mutantów, której pierwszym liderem był Cable. Wraz z Domino, Boom Boom, Cannonballem, Feral, Shatterstarem oraz Warpathem zajmowali się przeciwnikami w mniej delikatny sposób niż bohaterzy komiksu X-Men, którego X-Force jest spin-offem. Cable i Domino zobaczymy już w Deapoolu 2.

Przeczytaj recenzję: The Defenders

Przyznaję, że nie jestem jakoś szczególnie podekscytowany wyborem reżysera. Co nie zmienia tego, że życzę Goddardowi, by uniósł ciężar produkcji i dostarczył nam jak najlepsze kino. Najlepiej pełne seksu i przemocy. Bo X-Force na to zasługuje.

Premiera filmu odbędzie się najprawdopodobniej w 2019 roku. Goddard napisze również scenariusz.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Siódmy sezon Gry o tron piractwo

Siódmy sezon Gry o tron pobił niechlubny rekord

Zło we mnie film 2015
8/10

Zło we mnie to najlepszy horror, który widziałem w 2017 roku