X-Men: Mroczna Phoenix data premiery nowa
X-Men: Mroczna Phoenix (20th Century Fox)
in

SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Film X-Men: Mroczna Phoenix obejrzycie jeszcze później

Niedawno mogliśmy obejrzeć pierwszy zwiastun X-Men: Mroczna Phoenix, a już teraz dowiadujemy się o kolejnej obsuwie nadchodzącego filmu o mutantach Marvela.

Opóźnienie jest i to nie byle jakie, bo widowisko wyląduje w kinach nie 14 lutego, a dopiero 7 czerwca. Ciekawostką jest to, że produkcja 20th Century Fox zamieniła się datą premiery z innym filmem wytwórni. Poprzednio pisałem, iż Alita: Battle Angel ucieka z ośmiodniowego okna w grudniu, kiedy pojawi się mnóstwo blockbusterów. Adaptacja mangi miała zawitać do kin 21 grudnia, ale widzowie zobaczą ją w dniu, w którym mieli obejrzeć X-Men: Mroczna Phoenix.

Deadline podaje, że wyświetlenia zwiastuna nowego filmu o X-Men są nieciekawe. Do informacji o zmianie daty premiery Mroczna Phoenix, film miał zaledwie 8 milionów wyświetleń. Piszę zaledwie, gdyż dla takiego blockbustera to żaden wynik. Jednak nie sądzę, żeby to był powód. W końcu to tylko zwiastun i po nim będą kolejne. Kilka miesięcy więcej nie sprawi, że nakręci się większe zainteresowanie produkcją. Najwyżej osłabi przez ciągłe zmienianie zdania, które ostatecznie zmienia się w nieufność widza.

Pojawiają się również informacje, że film doczeka się kolejnych dokrętek. Gdybym jednak miał wyrokować, zwaliłbym winę właśnie na Alitę: Battle Angel. Produkcja miała zbyt mocną konkurencję w grudniu i zajęła miejsce w spokojniejszym okresie. Z kolei zapewne nie chciano kanibalizować Ality i X-Men, więc drugą produkcję przesunięto kolejny raz.

Ciekawostką jest to, jak te filmy przemieszczały się po kalendarzu do tej pory.

X-Men: Mroczna Phoenix:

  • 2 listopada 2018 roku
  • 14 lutego 2019 roku
  • 7 czerwca 2019 roku

Alita: Battle Angel:

  • 20 lipca 2018 roku
  • 21 grudnia 2018 roku
  • 14 lutego 2019 roku

20th Century Fox ostatnio cierpi na chroniczne niezdecydowanie. Również inna adaptacja komiksów Marvela od Foxa leży w poczekalni. Przypominam, że Nowi Mutanci mają pojawić się w kinach 1 sierpnia, a nie 13 kwietnia 2018 roku i nie 22 lutego 2019 roku, jak wcześniej planowano.

[interaction id=”5bb016a872e66517d17d4790″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

alita: battle angel data premiery

Alita: Battle Angel wychodzi z ośmiodniowego okna śmierci. Film przesunięto na przyszły rok

ślepnąc od świateł hbo go październik 2018 hbo październik 2018
7/10

HBO GO październik 2018 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki