X-Men: Mroczna Phoenix data premiery nowa
X-Men: Mroczna Phoenix (20th Century Fox)
in

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Film X-Men: Mroczna Phoenix obejrzycie jeszcze później

Niedawno mogliśmy obejrzeć pierwszy zwiastun X-Men: Mroczna Phoenix, a już teraz dowiadujemy się o kolejnej obsuwie nadchodzącego filmu o mutantach Marvela.

Opóźnienie jest i to nie byle jakie, bo widowisko wyląduje w kinach nie 14 lutego, a dopiero 7 czerwca. Ciekawostką jest to, że produkcja 20th Century Fox zamieniła się datą premiery z innym filmem wytwórni. Poprzednio pisałem, iż Alita: Battle Angel ucieka z ośmiodniowego okna w grudniu, kiedy pojawi się mnóstwo blockbusterów. Adaptacja mangi miała zawitać do kin 21 grudnia, ale widzowie zobaczą ją w dniu, w którym mieli obejrzeć X-Men: Mroczna Phoenix.

Deadline podaje, że wyświetlenia zwiastuna nowego filmu o X-Men są nieciekawe. Do informacji o zmianie daty premiery Mroczna Phoenix, film miał zaledwie 8 milionów wyświetleń. Piszę zaledwie, gdyż dla takiego blockbustera to żaden wynik. Jednak nie sądzę, żeby to był powód. W końcu to tylko zwiastun i po nim będą kolejne. Kilka miesięcy więcej nie sprawi, że nakręci się większe zainteresowanie produkcją. Najwyżej osłabi przez ciągłe zmienianie zdania, które ostatecznie zmienia się w nieufność widza.

Pojawiają się również informacje, że film doczeka się kolejnych dokrętek. Gdybym jednak miał wyrokować, zwaliłbym winę właśnie na Alitę: Battle Angel. Produkcja miała zbyt mocną konkurencję w grudniu i zajęła miejsce w spokojniejszym okresie. Z kolei zapewne nie chciano kanibalizować Ality i X-Men, więc drugą produkcję przesunięto kolejny raz.

Ciekawostką jest to, jak te filmy przemieszczały się po kalendarzu do tej pory.

X-Men: Mroczna Phoenix:

  • 2 listopada 2018 roku
  • 14 lutego 2019 roku
  • 7 czerwca 2019 roku

Alita: Battle Angel:

  • 20 lipca 2018 roku
  • 21 grudnia 2018 roku
  • 14 lutego 2019 roku

20th Century Fox ostatnio cierpi na chroniczne niezdecydowanie. Również inna adaptacja komiksów Marvela od Foxa leży w poczekalni. Przypominam, że Nowi Mutanci mają pojawić się w kinach 1 sierpnia, a nie 13 kwietnia 2018 roku i nie 22 lutego 2019 roku, jak wcześniej planowano.

[interaction id=”5bb016a872e66517d17d4790″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

alita: battle angel data premiery

Alita: Battle Angel wychodzi z ośmiodniowego okna śmierci. Film przesunięto na przyszły rok

ślepnąc od świateł hbo go październik 2018 hbo październik 2018
7/10

HBO GO październik 2018 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki