xbox game pass
in

Xbox Game Pass i nowe gry od dzisiaj (30 sierpnia); wśród nich “Immortals Fenyx Rising”

Kolejne gry wskakują do biblioteki gier na Xbox Game Pass. Tym razem Microsoft zaprasza na “Immortals Fenyx Rising” i 3 gry premierowe.

Lada dzień mamy doczekać się kolejnej listy gier na wrzesień, tymczasem gigant z Redmond wprowadza kolejne gry, które będziemy mieli okazję ograć już dzisiaj (30 sierpnia). 3 z niżej wymienionych właśnie debiutują, a więc subskrybentów czeka porcja gorących świeżości.

Xbox Game Pass – gry dostępne od 30 sierpnia:

Commandos 3: HD Remaster

Zwiastun gry “Commandos 3: HD Remaster”

“Commandos 3: HD Remaster” to, jak widać w tytule, odświeżona wersja strategicznej gry z 2003 roku. Podczas rozgrywki wcielamy się w oddział specjalistów walczących z niemieckimi siłami w trakcie trwającej II wojny światowej.

Wersja Remaster wprowadza usprawniony interfejs i ładniejszą grafikę, co sprawia, że ten świetny RTS staje się bardziej przejrzysty i grywalny.

Nie lada gratka dla fanów strategii czasu rzeczywistego.

Immortals Fenyx Rising

Zwiastun gry “Immortals Fenyx Rising”

“Immortals Fenyx Rising” to duża gra od Ubisoftu opowiadająca o losach greckich bóstw przedstawionych w bajkowy sposób. Wcielamy się w rolę Fenyx (bohatera lub bohaterki, zależnie od wyboru), której/którego zadaniem jest uratowanie greckich bóstw. Do dyspozycji mamy spory, otwarty świat; eksplorujemy go zarówno pieszo, wspinając się, jak i szybując na skrzydłach.

Gracze, którzy w “Immortals Fenyx Rising” choć raz zagrali, podzielili się na dwa obozy: albo grę kochasz, albo nienawidzisz. To idealna okazja, by sprawdzić to samemu w Xbox Game Pass.

Immortality (dostępne od 18:00)

Zwiastun gry “Immortality”

“Nieśmiertelność” to trzecia już narracyjna przygodówka stworzona przez Sama Burlowa, znanego z “Her Story” i “Telling Lies”. Tym razem gra opowiada historię o młodej aktorce, która zginęła nim zdążyła pojawić się na dużym ekranie. Produkcja trzyma gracza, a raczej widza, w napięciu, oferując porządny dreszczyk emocji i horrorowy klimat.

Co z tego wyjdzie? Jak skończy się jej historia? Możecie sprawdzić sami od dzisiaj w Xbox Game Pass.

Tinykin

Zwiastun gry “Tinykin”

“Tinykin” to przyjemna gra platformowo-logiczna, bardzo mocno kojarząca się z serią gier “Pikmin”.

W grze wcielamy się w młodego chłopca – austronautę – który zaplanował sobie zwiedzić Ziemię. Sprawa komplikuje się, gdy bohater przybywa na planetę, która okazuje się być opustoszała, a na domiar złego zostaje zmniejszony do rozmiarów mrówki. Nie wszystko jednak stracone, ponieważ w powrocie do domu pomogą mu małe stworki zwane ludem tinykin.

Premiera dzisiaj w Xbox Game Pass.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

jaki kask spinaczkowy wybrać

Jak wybrać kask wspinaczkowy

logitech g gaming

Kolejna konkurencja dla Switcha? Oto konsola Logitech G Gaming Handheld