Xbox Game Pass wrzesień 2022 – pełna lista dostępnych gier

Jakub Kozakiewicz
Jakub Kozakiewicz 30 wyświetleń
2 min czytania
Pełna lista gier dostępnych w Xbox Game Pass we wrześniu 2022

Xbox Game Pass w tym miesiącu dodaje do swojej biblioteki kilka ciekawych tytułów. Sprawdź, jak prezentuje się pełna lista dostępnych od września gier.

Microsoft już od paru lat, dzięki swojej usłudze, gromadzi setki niesamowitych gier, które co miesiąc wlatują na platformę. Tym razem przygotowali zarówno coś dla fanów symulatorów i sandboksów, jak i gier akcji. Przed wami lista gier, w które zagracie we wrześniu.

Xbox Game Pass (1 – 27 września):

“Commandos 3 HD Remaster” – 1 września

“Commandos 3: HD Remaster” to odświeżona wersja strategicznej gry z 2003 roku. Podczas rozgrywki wcielamy się w oddział specjalistów walczących z niemieckimi siłami w trakcie trwającej II wojny światowej.

Wersja Remaster wprowadza usprawniony interfejs i ładniejszą grafikę, co sprawia, że ten świetny RTS staje się bardziej przejrzysty i grywalny.

Nie lada gratka dla fanów strategii czasu rzeczywistego.

“Disney Dreamlight Valley” – 6 września

“Disney Dreamlight Valley” to sympatyczna gra, rozgrywką podobna do “Stardew Valley” czy “Animal Crossing”, obsadzona w uniwersum Disneya i Pixara. Naszym celem jest uratowanie mieszkańców doliny i przywrócenie jej dawnego blasku. W grze tworzymy zróżnicowane konstrukcje, ozdabiamy okolice i urządzamy pogawędki z ukochanymi postaciami.

Produkcja pojawi się 6 września na Xbox Game Pass w postaci Early Acces.

“Train Sim World 3” – 6 września

“Train Sim World 3” to trzecia część serii symulatorów pociągów, w których wcielamy się bezpośrednio w maszynistę. W tej odsłonie gracz siada za sterami rozmaitych lokomotywch, by przemierzać Europę oraz Stany Zjednoczone.

Co ciekawe, symulator ma premierę 2 września, żaś już 6 pojawi się w bibliotece gier Xbox Game Pass.

“Beacon Pines” – 22 września

“Beacon Pines” to gra przygodowa łącząca w sobie elementy metroidvanii i RPG. W trakcie rozgrywki – która prowadzona jest wewnątrz magicznej książki – wcielamy się uroczego jelonka, Lukę, oraz w czytelnika. Celem gracza jest zebranie wszystkich amuletów słów, które raz po raz wypełniają książkę treścią.

Produkcja będzie miała premierę 22 września i od razu trafi na Xbox Game Pass.

“Slime Rancher 2” – 22 września

“Slime Rancher 2” to druga część popularnego sandboksa opierającego się na uroczych slime’ach. Tym razem Beatrix Labeau – główna bohaterka pierwszej odsłony – udaje się na Tęczową Wyspę, gdzie czekają na nią niezbadane gatunki glutków.

Warto wspomnieć, że to kolejna gra, która swoją premierę będzie mieć bezpośrednio w usłudze giganta z Redmond.

“Grounded” (1.0) – 27 września

“Grounded” wreszci wychodzi z Early Acces!

Gra zebrała już niemałą rzeszę fanów, których przyciągnął bardzo ciekawy koncept od studia Obsidian Entertainment. Wersja 1.0 ma być największą aktualizacją wydaną kiedykolwiek. Twórcy nie podzielili się jednak szczegółami i zostawiają odkrycie ich graczom.

“Moonscars” – 27 września

“Moonscars” to platformowa gra akcji czerpiąca z metroidvanii. Fabuła gry opiera się na glinianej wojowniczce Grey Irmine, która tuła się po mrocznym świecie, chcąc odkryć prawdę o sobie.

Rozgrywka polega na pokonywaniu platform, walce z przeciwnikami, a tym samym zdobywanie kolejnych unikalnych broni i umiejętności. Zamysł twórców opiera się na wysokim poziomie trudności, często związanym z gatunkiem metroidvania.

Sprawdź również:

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x