The Boys sezon 4

Kevin Costner UCIEKA z “Yellowstone”!

Logan Tymoszenko
3 min czytania

Z ostatniej chwili

John Dutton nie doczeka się swojego epickiego zakończenia. Kevin Costner ogłosił, że nie wraca do serialu! Co teraz z “Yellowstone”? Czy to koniec hitowego serialu?

- Reklama -
Ad image

Paramount właśnie ogłosił, że druga połowa piątego sezonu Yellowstone wystartuje 10 listopada. Ale uwaga – kilka godzin później, Kevin Costner rozwiał wszystkie nadzieje fanów, ogłaszając w mediach społecznościowych, że NIE WRÓCI do serialu!

Kevin Costner z oświadczeniem w sprawie “Yellowstone”

„Cześć wszystkim. Po tym długim roku i pół pracy nad ‘Horizonem’ oraz myśleniu o ‘Yellowstone’, ukochanym serialu, zdałem sobie sprawę, że nie będę w stanie kontynuować piątego sezonu ani żadnego innego. To doświadczenie naprawdę mnie zmieniło. Kocham ten serial i wiem, że wy też go kochacie. Chciałem tylko was poinformować, że nie wrócę. Doceniam relację, którą zbudowaliśmy i do zobaczenia w kinach”.

Kevin Costner na Instagramie

O co chodzi z “Yellowstone”?

Ostatnie odcinki piątego sezonu były wielokrotnie opóźniane, a przyszłość serialu Taylora Sheridana stoi pod znakiem zapytania! Mówi się, że to KONIEC serialu, ale już planowana jest kontynuacja z Matthew McConaugheyem i Michelle Pfeiffer w rolach głównych.

Fani są w szoku! Costner był sercem “Yellowstone”, a jego rola – głównego bohatera, podkreślmy – uczyniła serial takim fenomenem. Początkowe plotki mówiły, że Costner nie chciał pracować w wymaganych godzinach i postawił swój nowy filmowy western, “Horizon: An American Saga”, przed “Yellowstone”. Ale tego lata, przed premierą “Horizonu” w Cannes, sam Costner wyjaśnił sytuację: “Pojawiłem się, ale scenariusze Sheridana nie były gotowe, więc produkcja nie mogła się rozpocząć”

„Podpisałem kontrakt na sezony piąty, szósty i siódmy” – zdradził Costner. „W lutym, po długich negocjacjach, zrobili nowy kontrakt. Chcieli przerobić tamten i zamiast sezonów szóstego oraz siódmego, było 5A i 5B, a może zrobimy szósty. Nie byli w stanie tego zrobić. ‘Horizon’ był ustawiony w środku, ale ‘Yellowstone’ miało pierwszeństwo. Dopasowałem [Horizon] do luk. Oni ciągle zmieniali swoje plany”.

Bez Costnera, Sheridan musi wymyślić, jak napisać zakończenie dla Johna Duttona. Czy to w ogóle możliwe? Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!

- Reklama -
Skazana Max serial

W Polsce “Yellowstone” możecie oglądać w serwisie SkyShowtime.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz