You vs. Wild – Bear Grylls na Netfliksie z nowym interaktywnym programem

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 37 wyświetleń
1 min czytaniaBear Grylls przez lata obecności w telewizji zniesmaczył wielu widzów swoim niewyszukanym gustem kulinarnym. Zje prawie wszystko. W Polsce wygłupiał się w Gdyni, pokazując widzom, jak przetrwać w miejskiej dżungli. Narażał życie dla milionów. Teraz przyszedł czas na Netflix i zupełnie nowy format.

You vs. Wild będzie widowiskiem interaktywnym. To widz będzie decydował, co chce zobaczyć. Program startuje na Netfliksie 10 kwietnia i jestem niesamowicie ciekaw, co z tego wyjdzie. Bo o ile interaktywność w Czarnym Lustrze: Banderstach to nie było nic odkrywczego, gdyż mięlśmy do czynienia z czystej maści fabułą. Tak w przypadku programu telewizyjnego to może być cięższe. Nawet jeśli ten tylko imituje życie, to powinien przynajmniej zachować pozory nieoderwania od rzeczywistości.

Brytyjczyk pomimo tego, że ma dopiero 44 lata, zdążył już osiągnąć naprawdę wiele. Służył w armii, pisał, zdobywał szczyty, jest mówcą motywacyjnym, ale najlepiej pamiętamy go z jego programów traktujących o survivalu. Brał udział w powstaniu kilkunastu formatów telewizyjnych. Jednym z najbardziej rozpoznawanych jest jego Szkoła przetrwania. Jednak najbardziej oddani widzowie zapewne pamiętają także jego Bear Grylls w miejskiej dżungli, Bear Grylls – ucieczka z piekła, Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, W dziczy z Bearem Gryllsem, 48 godzin z Bearem Gryllsem i wiele innych programów traktujących o sztuce przetrwania.

Oglądaj program You vs. Wild w serwisie Netflix >>

Interaktywna zapowiedź programu You vs. Wild.
Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x