you vs. wild bear grylls netflix
You vs. Wild (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

You vs. Wild – Bear Grylls na Netfliksie z nowym interaktywnym programem

Bear Grylls przez lata obecności w telewizji zniesmaczył wielu widzów swoim niewyszukanym gustem kulinarnym. Zje prawie wszystko. W Polsce wygłupiał się w Gdyni, pokazując widzom, jak przetrwać w miejskiej dżungli. Narażał życie dla milionów. Teraz przyszedł czas na Netflix i zupełnie nowy format.

You vs. Wild będzie widowiskiem interaktywnym. To widz będzie decydował, co chce zobaczyć. Program startuje na Netfliksie 10 kwietnia i jestem niesamowicie ciekaw, co z tego wyjdzie. Bo o ile interaktywność w Czarnym Lustrze: Banderstach to nie było nic odkrywczego, gdyż mięlśmy do czynienia z czystej maści fabułą. Tak w przypadku programu telewizyjnego to może być cięższe. Nawet jeśli ten tylko imituje życie, to powinien przynajmniej zachować pozory nieoderwania od rzeczywistości.

Brytyjczyk pomimo tego, że ma dopiero 44 lata, zdążył już osiągnąć naprawdę wiele. Służył w armii, pisał, zdobywał szczyty, jest mówcą motywacyjnym, ale najlepiej pamiętamy go z jego programów traktujących o survivalu. Brał udział w powstaniu kilkunastu formatów telewizyjnych. Jednym z najbardziej rozpoznawanych jest jego Szkoła przetrwania. Jednak najbardziej oddani widzowie zapewne pamiętają także jego Bear Grylls w miejskiej dżungli, Bear Grylls – ucieczka z piekła, Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, W dziczy z Bearem Gryllsem, 48 godzin z Bearem Gryllsem i wiele innych programów traktujących o sztuce przetrwania.

Oglądaj program You vs. Wild w serwisie Netflix >>

Interaktywna zapowiedź programu You vs. Wild.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Smętarz dla zwierzaków opinie recenzje 2019 rotten tomatoes

Krytycy twierdzą, że nowy Smętarz dla zwierzaków to hicior! Są pierwsze recenzje horroru

Chilling Adventures of Sabrina drugi sezon zwiastun netflix

Netflix zapowiada drugi sezon Chilling Adventures of Sabrina