Your Honor serial
Serial "Your Honor" od Showtime
in

SUPER!SUPER!

“Your Honor”: gwiazda “Breaking Bad” we wstrząsającym thrillerze

W serialu “Your Honor” zobaczymy gwiazdę “Breaking Bad”, Bryana Cranstona, który wraca na mały ekran w przejmującym thrillerze od stacji Showtime.

“Your Honor” to amerykańska wersja izraelskiego serialu “Kvodo”. Oryginał, który zadebiutował w 2017 roku, został rozłożony na dwa sezony składające się z 22 odcinków. Niestety widowisko nie jest dostępne w Polsce. Serial stacji Showtime będzie miał 10 odcinków, a opowieść ma zostać zamknięta w jednym sezonie. Na tę chwilę nie wiemy, gdzie obejrzymy ten serial w naszym kraju.

Nie jest to pierwsza produkcja z Izraela, którą stacja przełożyła na amerykańskie realia. Wcześniej Showtime wyprodukowało osiem sezonów serialu “Homeland”, który powstał na postawie “Więźniów wojny”.

“Your Honor” to coś dla widzów, którzy polubili “W obronie syna”

W “Your Honor” Bryan Cranston wcieli się w szanowanego sędziego, którego syn dokonał nieumyślnej zbrodni (w tej roli Hunter Doohan). Chłopak brał udział w wypadku samochodowym i uciekł z miejsca zdarzenia. Ojciec zrobi wszystko, by ochronić go przed wymiarem sprawiedliwości. To prowadzi do serii kłamstw i oszustw.

Akcja widowiska będzie rozgrywała się w Nowym Orleanie. Twórcy serialu zapowiadają, że zedrą szaty ze wszystkich warstw społecznych tego miasta. Również z funkcjonujących tam organizacji przestępczych, które mają być w tej produkcji znaczącym elementem.

Widowisko podejmuje podobny temat, co niedawny serial od Apple TV+, czyli “W obronie syna”, gdzie ojciec, a jednocześnie lokalny prokurator, robił wszystko, by uchronić dziecko od zarzutu morderstwa.

Od “Systemu sprawiedliwości” do “Your Honor”

“Your Honor” określono jako thriller prawniczy. Scenarzystą widowiska jest Peter Moffat, który ma na koncie między innymi niezwykle wciągającą i miejscami porażającą serię “System sprawiedliwości”.

Na razie nie poznaliśmy daty premiery serialu, ale już teraz można założyć, iż najpewniej zadebiutuje jesienią 2020 roku.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Disney powoli żegna się z twardymi nośnikami i skupia się na Disney+

Disney powoli żegna się z twardymi nośnikami i skupia się na Disney+

kraina lovecrafta recenzje serialu

“Kraina Lovecrafta” to petarda. Krytycy rozpływają się nad serialem HBO