Your Honor serial
Serial "Your Honor" od Showtime
in

SUPER!SUPER!

“Your Honor”: gwiazda “Breaking Bad” we wstrząsającym thrillerze

W serialu “Your Honor” zobaczymy gwiazdę “Breaking Bad”, Bryana Cranstona, który wraca na mały ekran w przejmującym thrillerze od stacji Showtime.

“Your Honor” to amerykańska wersja izraelskiego serialu “Kvodo”. Oryginał, który zadebiutował w 2017 roku, został rozłożony na dwa sezony składające się z 22 odcinków. Niestety widowisko nie jest dostępne w Polsce. Serial stacji Showtime będzie miał 10 odcinków, a opowieść ma zostać zamknięta w jednym sezonie. Na tę chwilę nie wiemy, gdzie obejrzymy ten serial w naszym kraju.

Nie jest to pierwsza produkcja z Izraela, którą stacja przełożyła na amerykańskie realia. Wcześniej Showtime wyprodukowało osiem sezonów serialu “Homeland”, który powstał na postawie “Więźniów wojny”.

“Your Honor” to coś dla widzów, którzy polubili “W obronie syna”

W “Your Honor” Bryan Cranston wcieli się w szanowanego sędziego, którego syn dokonał nieumyślnej zbrodni (w tej roli Hunter Doohan). Chłopak brał udział w wypadku samochodowym i uciekł z miejsca zdarzenia. Ojciec zrobi wszystko, by ochronić go przed wymiarem sprawiedliwości. To prowadzi do serii kłamstw i oszustw.

Akcja widowiska będzie rozgrywała się w Nowym Orleanie. Twórcy serialu zapowiadają, że zedrą szaty ze wszystkich warstw społecznych tego miasta. Również z funkcjonujących tam organizacji przestępczych, które mają być w tej produkcji znaczącym elementem.

Widowisko podejmuje podobny temat, co niedawny serial od Apple TV+, czyli “W obronie syna”, gdzie ojciec, a jednocześnie lokalny prokurator, robił wszystko, by uchronić dziecko od zarzutu morderstwa.

Od “Systemu sprawiedliwości” do “Your Honor”

“Your Honor” określono jako thriller prawniczy. Scenarzystą widowiska jest Peter Moffat, który ma na koncie między innymi niezwykle wciągającą i miejscami porażającą serię “System sprawiedliwości”.

Na razie nie poznaliśmy daty premiery serialu, ale już teraz można założyć, iż najpewniej zadebiutuje jesienią 2020 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Disney powoli żegna się z twardymi nośnikami i skupia się na Disney+

Disney powoli żegna się z twardymi nośnikami i skupia się na Disney+

kraina lovecrafta recenzje serialu

“Kraina Lovecrafta” to petarda. Krytycy rozpływają się nad serialem HBO