Shogun oglądaj online serial disney

Jak youtuberzy reagują na zwiastun Avengers: Wojna bez granic?

Dariusz Filipek
1 min czytania
Jak youtuberzy reagują na zwiastun Avengers: Wojna bez granic? | Marvel Studios

Z ostatniej chwili

Można było się spodziewać, że wraz z pojawieniem się zwiastuna filmu Avengers: Wojna bez granic rozpocznie się burza na YouTube. Najpopularniejsi youtuberzy filmowi już ocenili zwiastun najnowszego widowiska Marvela. Co o nim sądzą? Sprawdźcie sami.

Był zwiastun anglojęzyczny, był polskojęzyczny, a teraz czas na opinie o zapowiedzi filmu Avengers: Wojna bez granic. Topowi youtuberzy, którzy na co dzień zajmują się kinem, już wrzucili swoje pięć groszy do strumyczka, którym popłynęło najnowsze widowisko Marvela. Właściwie nie tyle strumyczka, co wodospadu wspaniałości – czego dali upust swymi zachwytami.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Zaczynam od Johna Campea, który rozpływa się nad Avengers: Wojna bez granic do nieprzyzwoitości, bo aż przez 22-minuty.

Nie dziwne, gdyż Campea krok po kroku opowiada to, co widzi na zwiastunie. Ponadto odnotowuje, iż jest to najlepszy zwiastun Marvel Studios wszech czasów i że został zrealizowany niczym mały film.

Kolejna jest Grace Randolph z kanału Beyond The Trailer, która swego czasu pracowała w Marvel Comics. I pomimo że jest ostra i mocno krytyczna wobec Marvela, to zwiastun przypadł jej do gustu.

Jak zwykle podekscytowany Armin z Comic Book Cast cieszył się każdą sceną niczym dziecko, które dostało ulubioną zabawkę. W drugim materiale omawia trailer Avengers: Wojna bez granic krok po kroku.

https://www.youtube.com/watch?v=5q-sXz4ZA2E

Zwiastun obejrzała również ekipa Collidera. Dennis Tzeng i Perri Nemiroff. Ich reakcję można podsumować, po prostu pisząc: Avengers: Wojna bez granic bardzo im się podoba.

Potwierdzam. Zwiastun jest niesamowity. Teraz nic, tylko czekać na zapowiedź, która przedstawi konflikt od strony Strażników galaktyki. Bo gwarantuję Wam, że w ten sposób studio Marvela to sobie wymyśliło (część scen możecie zobaczyć na materiałach z ostatniego wycieku). Mistrzowska promocja!

Źródło: YouTube – John Campea i inni

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Sprawdźcie także artykuł z wczoraj: 4. faza Marvel Cinematic Universe. Kogo zobaczymy? Lista 24 filmów!

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x