The Boys sezon 4

Zadzwoń do Saula – piąty sezon już za chwilę i zapowiada się wybornie

Dariusz Filipek
2 min czytania
Zwiastun piątego sezonu serialu Zadzwoń do Saula (AMC/Netflix)

Z ostatniej chwili

Zadzwoń do Saula (Better Call Saul) to jeden z nielicznych seriali, który uważany jest przez wielu za lepszy, niż produkcja, która nadała mu życie. Spin-off Breaking Bad wraca w przyszłym miesiącu na Netflix z sezonem piątym i zapowiada się genialnie.

Niewiele jest na tym świecie seriali, na które czekałbym równie gorąco, co na Zadzwoń do Saula. W minucie, w której jest premiera najnowszego odcinka – reszta świata dla mnie znika. Przygody prawnika pokręconego, kantującego na każdym kroku, ale mającego dobre serce, to jeden z najlepszych obecnie kontynuowanych dramatów.

- Reklama -
Ad image

W piątym sezonie Jimmy na dobre stał się znanym z Breaking Bad Saulem. Pojawią się także kolejne twarze znane z poprzedniego serialu (w tym szwagier Walta z DEA), a ponadto mocno zarysowana zostanie szorstka relacja Mike’a z Gusem. W dodatku romans pomiędzy Saulem a Kim nabierze rumieńców. Ciężko jednak orzec dziś, czy są to nowe złego dobre początki. Nie wiemy też, czy pojawią się główni bohaterowie Breaking Bad, czyli Walt i Jesse.

Pomiędzy czwartym a piątym sezonem Netflix i AMC wypuścili film El Camino, który pokazuje, jak potoczyły się losy Jessego Pinkmana. To wskazuje, że przynajmniej Aaron Paul nie ma problemu z powracaniem do tego świata.

Serial Zadzwoń do Saula okazał się wielkim sukcesem i dzięki temu sezon piąty nie będzie ostatnim. Chociaż wcześniej planowano pięć serii, to finałowa szósta odsłona wróci w 2021 roku. Możecie również obejrzeć dłuższy od zwiastuna rzut okiem na najnowszy sezon.

W Stanach Zjednoczonych widzowie obejrzą najnowszą odsłonę widowiska dzięki stacji AMC. W Polsce serial jest dystrybuowany przez Netflix. U nas nowe odcinki pojawiają się w podobnym czasie, co za oceanem. Najnowszy sezon wraca na polski Netflix 24 lutego.

Oglądaj serial Zadzwoń do Saula w serwisie Netflix >>

Kup koszulkę z serialu Zadzwoń do Saula >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz