zadzwoń do saula sezon 6 zwiastun serialu
Zwiastun piątego sezonu serialu Zadzwoń do Saula (AMC/Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Zadzwoń do Saula – piąty sezon już za chwilę i zapowiada się wybornie

Zadzwoń do Saula (Better Call Saul) to jeden z nielicznych seriali, który uważany jest przez wielu za lepszy, niż produkcja, która nadała mu życie. Spin-off Breaking Bad wraca w przyszłym miesiącu na Netflix z sezonem piątym i zapowiada się genialnie.

Niewiele jest na tym świecie seriali, na które czekałbym równie gorąco, co na Zadzwoń do Saula. W minucie, w której jest premiera najnowszego odcinka – reszta świata dla mnie znika. Przygody prawnika pokręconego, kantującego na każdym kroku, ale mającego dobre serce, to jeden z najlepszych obecnie kontynuowanych dramatów.

W piątym sezonie Jimmy na dobre stał się znanym z Breaking Bad Saulem. Pojawią się także kolejne twarze znane z poprzedniego serialu (w tym szwagier Walta z DEA), a ponadto mocno zarysowana zostanie szorstka relacja Mike’a z Gusem. W dodatku romans pomiędzy Saulem a Kim nabierze rumieńców. Ciężko jednak orzec dziś, czy są to nowe złego dobre początki. Nie wiemy też, czy pojawią się główni bohaterowie Breaking Bad, czyli Walt i Jesse.

Pomiędzy czwartym a piątym sezonem Netflix i AMC wypuścili film El Camino, który pokazuje, jak potoczyły się losy Jessego Pinkmana. To wskazuje, że przynajmniej Aaron Paul nie ma problemu z powracaniem do tego świata.

Serial Zadzwoń do Saula okazał się wielkim sukcesem i dzięki temu sezon piąty nie będzie ostatnim. Chociaż wcześniej planowano pięć serii, to finałowa szósta odsłona wróci w 2021 roku. Możecie również obejrzeć dłuższy od zwiastuna rzut okiem na najnowszy sezon.

W Stanach Zjednoczonych widzowie obejrzą najnowszą odsłonę widowiska dzięki stacji AMC. W Polsce serial jest dystrybuowany przez Netflix. U nas nowe odcinki pojawiają się w podobnym czasie, co za oceanem. Najnowszy sezon wraca na polski Netflix 24 lutego.

Oglądaj serial Zadzwoń do Saula w serwisie Netflix >>

Kup koszulkę z serialu Zadzwoń do Saula >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

polskie filmy 2020 bad boy small world 365 dni zenek

Zenek, 365 dni i inne Vegi, czyli polskie filmy dla mas

netflix luty 2020 seriale filmy nowości premiery
7/10

Netflix luty 2020 – lista premier seriali i filmów oraz ocena nowości