zadzwoń do saula sezon 6 zwiastun serialu
Zwiastun piątego sezonu serialu Zadzwoń do Saula (AMC/Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Zadzwoń do Saula – piąty sezon już za chwilę i zapowiada się wybornie

Zadzwoń do Saula (Better Call Saul) to jeden z nielicznych seriali, który uważany jest przez wielu za lepszy, niż produkcja, która nadała mu życie. Spin-off Breaking Bad wraca w przyszłym miesiącu na Netflix z sezonem piątym i zapowiada się genialnie.

Niewiele jest na tym świecie seriali, na które czekałbym równie gorąco, co na Zadzwoń do Saula. W minucie, w której jest premiera najnowszego odcinka – reszta świata dla mnie znika. Przygody prawnika pokręconego, kantującego na każdym kroku, ale mającego dobre serce, to jeden z najlepszych obecnie kontynuowanych dramatów.

W piątym sezonie Jimmy na dobre stał się znanym z Breaking Bad Saulem. Pojawią się także kolejne twarze znane z poprzedniego serialu (w tym szwagier Walta z DEA), a ponadto mocno zarysowana zostanie szorstka relacja Mike’a z Gusem. W dodatku romans pomiędzy Saulem a Kim nabierze rumieńców. Ciężko jednak orzec dziś, czy są to nowe złego dobre początki. Nie wiemy też, czy pojawią się główni bohaterowie Breaking Bad, czyli Walt i Jesse.

Pomiędzy czwartym a piątym sezonem Netflix i AMC wypuścili film El Camino, który pokazuje, jak potoczyły się losy Jessego Pinkmana. To wskazuje, że przynajmniej Aaron Paul nie ma problemu z powracaniem do tego świata.

Serial Zadzwoń do Saula okazał się wielkim sukcesem i dzięki temu sezon piąty nie będzie ostatnim. Chociaż wcześniej planowano pięć serii, to finałowa szósta odsłona wróci w 2021 roku. Możecie również obejrzeć dłuższy od zwiastuna rzut okiem na najnowszy sezon.

W Stanach Zjednoczonych widzowie obejrzą najnowszą odsłonę widowiska dzięki stacji AMC. W Polsce serial jest dystrybuowany przez Netflix. U nas nowe odcinki pojawiają się w podobnym czasie, co za oceanem. Najnowszy sezon wraca na polski Netflix 24 lutego.

Oglądaj serial Zadzwoń do Saula w serwisie Netflix >>

Kup koszulkę z serialu Zadzwoń do Saula >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

polskie filmy 2020 bad boy small world 365 dni zenek

Zenek, 365 dni i inne Vegi, czyli polskie filmy dla mas

netflix luty 2020 seriale filmy nowości premiery
7/10

Netflix luty 2020 – lista premier seriali i filmów oraz ocena nowości