The Boys sezon 4

10 najpopularniejszych seriali w USA – Zagubieni w kosmosie czy Dom z papieru? (15-21.04.18)

Dariusz Filipek
1 min czytania
Zagubieni w kosmosie i Dom z papieru to obecnie najpopularniejsze seriale streamingowe (Netflix)

Z ostatniej chwili

Dwa tygodnie temu bój o streaming wygrał Netflix z Domem z papieru. Jednak w zeszłym tygodniu hiszpański serial nie miał prostego zadania, gdyż musiał uczestniczyć w bratobójczej walce z nowością Netflixa, czyli Zagubionymi w kosmosie.

Okazało się, że fenomen heistowego serialu jest o wiele mocniejszy niż pęd widzów za nowością. Fantastycznonaukowa superprodukcja Netflixa nie podołała i musiała się zadowolić drugim miejscem w rankingu najpopularniejszych seriali streamingowych. Według danych dostarczonych przez Parrot Analytics Zagubieni w kosmosie rośli w podobnym tempie, co inny hit tej platformy, mocno cyberpunkowy Altered Carbon. Ponadto seriale miały na wstępie zbliżoną liczbę impresji.

- Reklama -
Ad image

W zestawieniu ogólnym, gdzie seriale streamingowe walczą z wyprodukowanymi dla klasycznej telewizji, streaming przegrywa z kretesem. Ani jeden serial Netflixa, Hulu czy Amazonu nie znalazł się na liście. Za to The Walking Dead pokonało najpopularniejszą kreskówkę 2018 roku Spongeboba Kanciastoportego. Jednak najważniejszą ciekawostką, jaką można dostrzec to popularność produkcji rozrywkowych. American Idol, Saturday Night Live, The Voice oraz WWE Monday Night Raw, śmiało sobie poczynają w konkurencji ze serialami.

parrot analytics polska dane netflix

Sprawdź poprzednie zestawienia Parrot Analytics

Źródło: Parrot Analytics

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz