zagubieni w kosmosie dom z papieru netflix
Zagubieni w kosmosie i Dom z papieru to obecnie najpopularniejsze seriale streamingowe (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

10 najpopularniejszych seriali w USA – Zagubieni w kosmosie czy Dom z papieru? (15-21.04.18)

Dwa tygodnie temu bój o streaming wygrał Netflix z Domem z papieru. Jednak w zeszłym tygodniu hiszpański serial nie miał prostego zadania, gdyż musiał uczestniczyć w bratobójczej walce z nowością Netflixa, czyli Zagubionymi w kosmosie.

Okazało się, że fenomen heistowego serialu jest o wiele mocniejszy niż pęd widzów za nowością. Fantastycznonaukowa superprodukcja Netflixa nie podołała i musiała się zadowolić drugim miejscem w rankingu najpopularniejszych seriali streamingowych. Według danych dostarczonych przez Parrot Analytics Zagubieni w kosmosie rośli w podobnym tempie, co inny hit tej platformy, mocno cyberpunkowy Altered Carbon. Ponadto seriale miały na wstępie zbliżoną liczbę impresji.

W zestawieniu ogólnym, gdzie seriale streamingowe walczą z wyprodukowanymi dla klasycznej telewizji, streaming przegrywa z kretesem. Ani jeden serial Netflixa, Hulu czy Amazonu nie znalazł się na liście. Za to The Walking Dead pokonało najpopularniejszą kreskówkę 2018 roku Spongeboba Kanciastoportego. Jednak najważniejszą ciekawostką, jaką można dostrzec to popularność produkcji rozrywkowych. American Idol, Saturday Night Live, The Voice oraz WWE Monday Night Raw, śmiało sobie poczynają w konkurencji ze serialami.

parrot analytics polska dane netflix

Sprawdź poprzednie zestawienia Parrot Analytics

Źródło: Parrot Analytics

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

seriale maj drodzy biali kimmy schmidt królestwo zwierząt solony serial

TOP 5 najbardziej oczekiwanych powrotów seriali w maju

hbo go maj 2018 hbo maj 2018 hbo go maj seriale hbo maj seriale hbo go maj filmy hbo maj filmy

HBO GO maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz