zagubieni w kosmosie serial netflix drugi sezon lost in the space zwiastun trailer
Zwiastun drugiego sezonu serialu Zagubieni w kosmosie (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE

Zagubieni w kosmosie wracają i drugi sezon zapowiada się wybornie

https://www.youtube.com/watch?v=MUSkNhq_I0w

Zagubieni w kosmosie wracają i wszystko wskazuje na to, że kłopoty i przygody, które przeżywali poprzednio, były niczym, kiedy porównać to z tym, co widzimy na zwiastunie drugiego sezonu.

W wielkim skrócie: serial Zagubieni w kosmosie opowiada o rodzinie starającej się przetrwać z dala od znanej im cywilizacji i osobach, których spotykają na swojej drodze. Serial czerpie bohaterów i pomysł wyjściowy z telewizyjnego widowiska, które wracało z nowymi odcinkami od 1965 do 1968 roku. W 1998 roku premierę miał film kinowy o tym samym tytule, ale został raczej chłodno przyjęty przez widownię.

Pierwszy sezon Zagubionych w kosmosie został umiarkowanie pozytywnie przyjęty wśród krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili mu zbiorczą uśrednioną ocenę 6,43/10 (68% pozytywnych recenzji). Nieco przychylniejsza serialowi okazała się światowa widownia, która na IMDB oceniła widowisko na 7,2/10. Widzowie w Polsce kręcili nosem bardziej, bo na Filmwebie serial ma 6,4/10.

Mieszane opinie nie powstrzymały Netflixa przed kontynuacją przygodowego sci-fi opowiadającego o perypetiach rodziny Robinsonów. Premiera drugiego sezonu Zagubionych w kosmosie odbędzie się 24 grudnia. Poniżej możecie obejrzeć pierwszą zapowiedź kontynuacji.

Oglądaj serial Zagubieni w kosmosie w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

tony stark powróci nie żyje irona man

5 tropów, które mogą wskazywać, że Tony Stark powróci

ty you zwiastun drugi sezon serial netflix

W drugim sezonie serialu Ty oczytany morderca frunie do Los Angeles