zagubieni w kosmosie serial netflix drugi sezon lost in the space zwiastun trailer
Zwiastun drugiego sezonu serialu Zagubieni w kosmosie (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE

Zagubieni w kosmosie wracają i drugi sezon zapowiada się wybornie

https://www.youtube.com/watch?v=MUSkNhq_I0w

Zagubieni w kosmosie wracają i wszystko wskazuje na to, że kłopoty i przygody, które przeżywali poprzednio, były niczym, kiedy porównać to z tym, co widzimy na zwiastunie drugiego sezonu.

W wielkim skrócie: serial Zagubieni w kosmosie opowiada o rodzinie starającej się przetrwać z dala od znanej im cywilizacji i osobach, których spotykają na swojej drodze. Serial czerpie bohaterów i pomysł wyjściowy z telewizyjnego widowiska, które wracało z nowymi odcinkami od 1965 do 1968 roku. W 1998 roku premierę miał film kinowy o tym samym tytule, ale został raczej chłodno przyjęty przez widownię.

Pierwszy sezon Zagubionych w kosmosie został umiarkowanie pozytywnie przyjęty wśród krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili mu zbiorczą uśrednioną ocenę 6,43/10 (68% pozytywnych recenzji). Nieco przychylniejsza serialowi okazała się światowa widownia, która na IMDB oceniła widowisko na 7,2/10. Widzowie w Polsce kręcili nosem bardziej, bo na Filmwebie serial ma 6,4/10.

Mieszane opinie nie powstrzymały Netflixa przed kontynuacją przygodowego sci-fi opowiadającego o perypetiach rodziny Robinsonów. Premiera drugiego sezonu Zagubionych w kosmosie odbędzie się 24 grudnia. Poniżej możecie obejrzeć pierwszą zapowiedź kontynuacji.

Oglądaj serial Zagubieni w kosmosie w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

tony stark powróci nie żyje irona man

5 tropów, które mogą wskazywać, że Tony Stark powróci

ty you zwiastun drugi sezon serial netflix

W drugim sezonie serialu Ty oczytany morderca frunie do Los Angeles